Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 17 - poradnik do gry

Farming Simulator 17 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Owce w Farming Simulator 17 | Hodowla poradnik Farming Simulator 17

Owce znane są z poprzedniej części gry. Nie są dużym kłopotem, szczególnie dlatego, że wymagają w zasadzie tylko prostego jedzenia (trawa/siano) oraz wody i codziennego sprzątania, by zapewnić pełną wydajność. Dochodowość? Wysoka. Ilość pracy? Wbrew pozorom niewielka. Dotyczy głównie wełny, która musi zostać zapakowana na naczepę z użyciem wideł do palet (najtańsza opcja: końcówka do ładowacza czołowego ciągnika) i przewieziony do punktu sprzedaży. Pamiętaj o zabezpieczaniu ładunku na naczepie pasami transportowymi!. Na szczęście nikt cię z tym nie popędza i również możesz czekać na dobrą okazję cenową i wtedy włożyć więcej wysiłku w dochodową pracę eksportową. Owce nie produkują nawozu! Z tego także powodu ten rodzaj hodowli stawia wyłącznie na zarobek nie przynosząc dodatkowych korzyści poza wełną.

Nie należy jednak obawiać się pracy. Do utrzymania niewielkiego stadka owiec nie warto nawet zakładać pola zasianego trawą, a samemu skosić trochę łąk wokoło. Dość wysoki dochód czyni owce niezłą inwestycją - szczególnie na początek, nie jest zbyt kosztowna (4 000$/owca) - na której nie skupiasz całej rozgrywki, a przychodzisz zebrać wełnę i dokarmić zwierzaki od czasu do czasu. Owce także brudzą mniej niż pozostałe zwierzęta, a nawet jeśli mają brudno, to przy zapasie wody i trawy wydajność ciągle będzie na poziomie 90%.

Koryto na paszę dla owiec, obok znajduje się koryto na wodę - Owce w Farming Simulator 17 | Hodowla - Farming Simulator 17 - poradnik do gry
Koryto na paszę dla owiec, obok znajduje się koryto na wodę

Jedzenie dla owiec podobnie jak wodę umieszczasz w korytach przy pastwisku. Przed budynkiem połączonym z pastwiskiem w oznaczonej niewielkiej strefie pojawiają się palety z wełną. Strefa od drugiej strony, znacznie większa służy do rozładunku przywiezionych owiec.