Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 17 - poradnik do gry

Farming Simulator 17 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mechanizmy rynku w Farming Simulator 17 | Dla początkujących poradnik Farming Simulator 17

Najniższe ceny skupu są na poziomie trudnym - przygotuj się na wiele godzin pracy nim rozbudujesz swoją farmę - Mechanizmy rynku w Farming Simulator 17 | Dla początkujących - Farming Simulator 17 - poradnik do gry
Najniższe ceny skupu są na poziomie trudnym - przygotuj się na wiele godzin pracy nim rozbudujesz swoją farmę

Rynek w Farming Simulator 17 jest bardzo dynamiczny. Ceny zmieniają się niemal co chwilę, lecz masz także na to pewien wpływ. Im więcej dostarczasz produktu do skupów i jest go w obrocie, tym bardziej maleje jego cena - z tego względu co jakiś czas staraj się nieznacznie modyfikować sprzedaż, okazyjnie siejąc inne ziarno lub wyprzedając z magazynów nie często sprzedawany produkt.

Gdy rozpoczynasz sprzedaż, cena produktu w skupie od razu maleje (możesz to łatwo zauważyć przywożąc dwie naczepy jednoczenie do skupu i sprawdzając cenę po opróżnieniu pierwszej). Z tego względu na początkowych etapach najlepiej jest sprzedawać wszystko, co zbierzesz. W późniejszych etapach, gdy produkujesz dużo dóbr ważniejsza jest cena początkowa skupu, niż to by sprzedać wszystko w najlepszej możliwej.

Staraj się sprzedawać produkty, gdy ich cena jest na zielono. Gdy jest na niebiesko oznacza to, że odbiorca prowadzi duży skup w dobrej cenie. Przyjmuje on wtedy dużą ilość surowców bez znacznego obniżania ceny - będziesz o takich skupach informowany komunikatami w grze. Jeśli cena zaczyna maleć (czerwona strzałeczka w dół przy cyfrach) nie jedź już do składu - spadnie szybciej, niż zdążysz dojechać. Jeśli widzisz dobrą ofertę zawsze możesz na chwilę spowolnić czas gry, aby oferta dłużej utrzymała i abyś zdążył dojechać z towarem.