Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Airport Tycoon 2 - poradnik do gry

Airport Tycoon 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Airport Tycoon 2 - poradnik do gry

Na początek drobna uwaga - Airport Tycoon 2 - poradnik do gry

Na początek drobna uwaga. Pomimo pozornie innego tytułu opisywana gra jest kontynuacją znanej w Polsce strategii "Airport Inc.". Przydomek Tycoon dodano jej w innych państwach, sequel występuje już natomiast tylko w takiej postaci. Jeśli więc miałeś do czynienia ze wspomnianą przed chwilą gierką to śmiało możesz startować, ponieważ zmian jest tu jak na lekarstwo. Dokładnie przyjrzałem się obu grom i doszedłem do wniosku, że "AT2" to tak naprawdę tylko bardziej dopracowany "Airport Inc.". Osoby, które skończyły wspomnianą grę od razu powinny odpalić jej kontynuację i przystąpić do rozbudowy lotniska. Jeśli jednak nie miałeś kontaktu z żadną podobną grą (od razu uprzedzam, że nie jest to produkt robiony w stylu przyjemnego w obsłudze "Airline Tycoona"), a chciałbyś zbudować swoje własne lotnisko to zapraszam.

Zaręczam, że po przeczytaniu tego poradnika każdy poradzi sobie z "Airport Tycoon 2" i to zarówno poprzez trafne dobieranie elementów w trakcie rozbudowy lotniska jak i w kwestii eliminowania wszelkich nieprzyjemnych sytuacji, które co jakiś czas atakują niczego nie spodziewającego się gracza. Na początek postaram się maksymalnie dokładnie, krok po kroku, opisać rozbudowę lotniska. Będzie to najważniejszy element poradnika. Zacznę od tak oczywistych rzeczy jak wybór miejsca oraz wykupienie ziemi a skończę na dopasowaniu mniej ważnych elementów, tak aby wszystko możliwie jak najbardziej wydajnie mogło funkcjonować.

W drugim rozdziale poradnika skupię się na podpisywaniu kontraktów, które stanowią główne źródło pozyskiwania środków finansowych. Opiszę dokładnie rodzaje pozyskiwanych kontraktów a także metody negocjacji. Trzeci rozdział będzie w głównej mierze opierał się na kwestiach związanych z finansami, czyli jak nie zbankrutować mając przy tym stale rozwijające się lotnisko. Kolejny etap, dość krótki, opisze pojawiające się w grze awarie i kataklizmy dokładnie mówiąc jak sobie z nimi radzić. Ostatni rozdział przeznaczę natomiast na bardzo dokładny przegląd wszystkich pojawiających się w grze budynków. A więc zaczynajmy!

Uwaga! Zanim w ogóle uruchomisz grę radziłbym, abyś DOKŁADNIE przeczytał instrukcję obsługi! To bardzo ważne!! Gra od razu zrzuca na głęboką wodę!

Informacje o Airport Tycoon 2 - poradnik do gry

Autor : Jacek Stranger Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 36, ilustracje: 62 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Airport Tycoon 2 - poradnik do gry