Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Total War: Warhammer - poradnik do gry

Total War: Warhammer - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bohaterowie i ich rekrutacja | Bohaterowie | Total War Warhammer poradnik Total War: Warhammer

Bohaterowie i ich rekrutacja

Bohaterowie w grze Total War: Warhammer są po prostu odpowiednikiem agentów z poprzednich gier serii. W tej części jednak ich rola znacząco się zmieniła - o czym dowiesz się w tym właśnie rozdziale.

Kim są bohaterowie

Karta postaci bohatera pozwoli ci przejrzeć jego statystyki i dostosować ekwipunek. - Bohaterowie i ich rekrutacja | Bohaterowie | Total War Warhammer - Total War: Warhammer - poradnik do gry
Karta postaci bohatera pozwoli ci przejrzeć jego statystyki i dostosować ekwipunek.

W Total War: Warhammer bohaterowie wykorzystywani są do całej masy rozmaitych czynności. Pierwszą i dobrze znaną fanom serii Total War jest możliwość przeprowadzania specjalnych akcji przeciwko wrogim osadom, Lordom i bohaterom. Dzięki temu możesz, na przykład, zaatakować wrogiego Lorda i zranić część z wojsk w jego armii, spowolnić ruch Lorda na mapie, a nawet go zabić. Jeśli uda ci się zgładzić wrogiego Lorda, przeciwnik będzie miał obowiązek nająć nowego, jednak utraci całe zdobyte wcześniej doświadczenie, przez co jego armia może znacząco się osłabić.

Atakowanie osad z kolei pozwala ci na zranienie stacjonujących tam żołnierzy, bądź uszkodzenie jednej lub wielu budowli - w tej drugiej sytuacji wróg utraci część z oferowanych przez uszkodzone budynki usług do momentu, aż je naprawi. Jest to także dobry sposób na zrujnowanie wrogiej gospodarki - naprawa budynków potrafi sporo kosztować, a wymuszanie całego procesu co turę będzie kosztowało przeciwnika ogromne ilości złota, chyba że będzie chciał bezpowrotnie utracić niszczone budowle. Dodatkowo, bohater może zostać wykorzystany do zgładzenia wrogiego bohatera - jeśli ci się to powiedzie, bohater przeciwnika zostanie bezpowrotnie utracony.

Zostało jeszcze 60% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie