Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skoki narciarskie 2003: Polski orzeł - poradnik do gry

Skoki narciarskie 2003: Polski orzeł - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kariera zawodnika | Skoki narciarskie 2003 Polski orzeł poradnik Skoki narciarskie 2003: Polski orzeł

Ostatnia aktualizacja: 18 października 2019

O ile wszystkie dostępne tryby gry stanowią doskonałą sposobność do poćwiczenia techniki swojego zawodnika, o tyle prawdziwe wyzwania oraz największą frajdę gwarantuje tryb kariery. Nie pokuszę się o danie jakichkolwiek rad absolutnych, gdyż najwięcej tu zależy od osobistych ambicji i wymagań, lecz kilka najważniejszych uwag prosi się o wypunktowanie.

  • Przede wszystkim należy odłożyć z początku ambicję na wysoką półkę, na którą się nie zagląda, gdyż początkujący zawodnik nie da rady, choćby nie wiem co, błyszczeć tak jak leaderzy. Trzeba najpierw nad nim solidnie popracować.
  • Tworząc nowego zawodnika opłaca się rozdzielić mu punkty w miarę równomiernie, gdyż w ten sposób ograniczymy ilość nieprzyjemnych niespodzianek. Nie należy szaleć również z jego charakterystykami.
  • Najistotniejszym źródłem gotówki z początku kariery będą nie zwycięstwa, lecz sponsorzy. Dlatego należy uważnie przeglądać ich oferty i nie zwlekać z podpisywaniem kontraktów. Targować się zawsze można, ale nie polecam takiej zabawy, gdyż łatwo przez nią stracić cenne pieniądze.
  • Pieniądze w pierwszej kolejności należy wydawać na wynajęcie trenera oraz na wynajęcie skoczni do treningu, który pozwoli dodatkowo podnieść kwalifikacje zawodnika.
  • Na treningu absolutnie nie ryzykować. Od sprawdzania nowych pomysłów jest praktyka. Tutaj zaś chodzi o to, by wykonać w miarę poprawne skoki i podwyższyć swoje statystyki za niemałe z początku pieniądze. Wywrotka równa się utracie pieniędzy.
  • Nowszy i lepszy sprzęt należy kupować w miarę środków. Korzyści wynikające z posiadania dobrego sprzętu są mniej więcej zrównoważone z korzyściami wynikającymi z umiejętności zawodnika, lecz jednak nieco mniejsze. Z resztą i tak najważniejsza jest koncentracja podczas skoków.
  • Na zawodach absolutnie nie ryzykować. Praktycznie każda wywrotka dyskwalifikuje zawodnika, niezależnie od tego czy się zdarzy w serii próbnej, w pierwszej czy w drugiej. Nawet krótsze skoki są lepsze od upadków, a za zajęcie odległych miejsc również przewidziane są premie pieniężne, które można spożytkować na trening, na nowego trenera lub na nowe ciuchy.