Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far West - poradnik do gry

Far West - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Misja 7] Defeat the Bandits | Far West poradnik Far West

Cel: Pokonać bandytów i przejąć pastwiska wroga

Po raz kolejny mamy tu do czynienia z bandziorami, na szczęście w tej konkretnej misji nie będą już napadali na Twoją farmę - [Misja 7] Defeat the Bandits | Far West - Far West - poradnik do gry

Po raz kolejny mamy tu do czynienia z bandziorami, na szczęście w tej konkretnej misji nie będą już napadali na Twoją farmę. Musisz jednak, w szczególności w początkowej fazie misji, uważać, aby NIE lokować swoich pieniędzy w banku. Napady na bank będą dokonywane praktycznie co miesiąc i najczęściej właśnie przed końcem miesiąca, kiedy oczekuje się spodziewanych zysków z oprocentowania. Sam start misji jest o tyle utrudniony, że nie masz praktycznie gotówki. Zaciągnij więc 400-600 dolarową pożyczkę, a za pieniądze zakup potrzebne surowce (w szczególności kawę) a także południowe pastwisko (200 dolarów, standardowo pomieści 8 Longhorns). Jeśli chcesz to chwilowo możesz pozbyć się drugiego kowboja. Ewentualnie możesz wystartować z dwoma pastwiskami jednak ryzyko jest wtedy dość duże (bardzo łatwo można zbankrutować). Powolutku rozwijaj swoje imperium. Nie sugeruj się tym co podaje gra, aby dopłacać do nagród za złapanie bandytów. Tym zajmie się sam przeciwnik, w końcu suma dobije do oczekiwanej wartości i pojawią się łowcy nagród, którzy bez problemu sobie z nimi poradzą. Po pewnym czasie wybudowany zostanie hotel, który powinieneś oczywiście zakupić. Wtedy też, mając w miarę stałe zyski, będziesz sobie mógł pozwolić na zatrudnienie Gunslingers. W momencie gdy uzbierasz już jakąś poważniejszą gotówkę (2000-3000$) dokonaj upgrade'u głównego budynku, tak aby móc postawić drugą kwaterę dla kowbojów. Zanim w ogóle pomyślisz o jakichkolwiek wypadach na teren wroga weź pod uwagę kilka czynników:

1) Musisz mieć spory zapas gotówki na bieżące wydatki (pensje dla kowbojów, surowce, pieniądze na opłacenie bydła w zagrodzie)

2) Powinieneś posiadać możliwie jak najwięcej amunicji, docelowo około 20-30 sztuk

3) Koniecznie przekup szeryfa (na początek około 200$) tak żeby nie zwracał uwagi na to co wyrabiasz na terenie przeciwnika

4) Zatrudnij CO NAJMNIEJ 6-7 kowbojów przy czym połowa z nich powinna posiadać umiejętność Shooting.

Dopiero po spełnieniu tych wszystkich warunków będziesz mógł skupić się na przejęciu pastwisk wroga (na początek najlepiej to południowe). Oczywiście, aby móc pomieścić zdobyte bydło powiększ swoją zagrodę do maksimum. Misja skończy się w momencie przejęcia wyznaczonych pastwisk, dodatkowym celem było pozbycie się bandytów ale w tym momencie prawdopodobnie nie ma już po nich śladu :-)