Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cities: Skylines - poradnik do gry

Cities: Skylines - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cities Skylines: Komunikacja miejska, system Cities: Skylines poradnik

Komunikacja miejska

Odciążeniem dróg, ale od samochodów osobowych będzie komunikacja miejska - autobusy i metro - Cities Skylines: Komunikacja miejska, system - Cities: Skylines - poradnik do gry

Odciążeniem dróg, ale od samochodów osobowych będzie komunikacja miejska - autobusy i metro. Wyznaczanie przystanków jest bardzo proste, a autobusy zgrabnie kursują pomiędzy dzielnicami mieszkalnymi, przemysłowymi i biurowymi. Dla każdej linii autobusowej można przydzielić osobny kolor klikając na odpowiadający jej autobus.

Za przejazdy komunikacją miejską pobierane są opłaty, które wpływają do miejskiej kasy. Jeśli masz dużo linii to zwykle przewyższają one koszty utrzymania transportu. Dodatkowo ludzie dokładnie wiedzą gdzie chcą dojechać, więc czasami korzystają z kilku linii, warto więc tworzyć przystanki węzłowe, które obsługują kilka linii.

Najwięcej ludzi gromadzi się wokół budynków użyteczności publicznej - przed szkołami i szpitalami przez co dobrze jest tak zaplanować linię by transport odbywał się w miarę płynnie i prowadził obok takich budynków.