Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Rust - przewodnik przetrwania - poradnik do gry

Rust - przewodnik przetrwania - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Nalot w Rust poradnik Rust - przewodnik przetrwania

Spadające skrzynki z przedmiotami zrzucone przez samolot - Nalot w Rust - Rust - przewodnik przetrwania - poradnik do gry
Spadające skrzynki z przedmiotami zrzucone przez samolot

Jedną z atrakcji, jaka występuje w grze, to zrzut z samolotu skrzynek, w których znajdują się cenne przedmioty. Nalot następuje najczęściej w godzinach porannych od godziny 6 do 12, jednak czas, w którym się pojawia może także ustalić administrator serwera. Podczas zrzutu na niebie widzimy przedstawione powyżej spadające skrzynki.

Zawartość skrzynki zrzuconej przez samolot - Nalot w Rust - Rust - przewodnik przetrwania - poradnik do gry
Zawartość skrzynki zrzuconej przez samolot

Możemy w nich znaleźć takie przedmioty jak proch strzelnicy czy kawałki metalu potrzebne do budowy wielu istotnych narzędzi (w tym broni). W czasie, gdy samolot nadlatuje, każdy gracz przeważnie śledzi jego trasę lotu oraz miejsce, w jakim zrzuci on skrzynki. Wtedy właśnie większość ludzi biegnie, co sił w nogach do miejsca, w którym wylądują one na spadochronach, by zdobyć wszystko, co ukryto w środku. Zanim postąpisz w ten sam sposób, dobrze się przygotuj. Wyruszenie po skrzynie bez odpowiedniego planu lub wsparcia może zakończyć się tragicznie. W trakcie zrzutu gracze najczęściej biegają nago, mając w ręku jedynie siekierę. Nie daj się jednak zwieść. Przeciwnicy mogą ukrywać lepszą broń i skorzystać z niej, jak tylko poczują swoją szansę.