Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Symulator Farmy 2014 - poradnik do gry

Symulator Farmy 2014 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Hodowla zwierząt | Rozwój gospodarstwa poradnik Symulator Farmy 2014

Hodowla zwierząt

Informacje wstępne

Zwierzęta kupujesz w sklepie rolniczym. - Hodowla zwierząt - Rozwój gospodarstwa - Symulator Farmy 2014 - poradnik do gry
Zwierzęta kupujesz w sklepie rolniczym.

Hodowla zwierząt ma w grze symboliczny charakter, ale może być bardzo opłacalna. Masz tu do wyboru kury, krowy oraz kaczki. Zajmowanie się nimi ogranicza się do ich kupna w sklepie rolniczym. Zwierzęta funkcjonują same dla siebie, nie wymagają uwagi i przynoszą regularny zarobek - co każdą zmianę rundy (pory roku) automatycznie sprzedawane jest to co wytwarzają (jajka, mięso bądź mleko). Aby zakupić zwierzęta udaj się do sklepu na północy mapy.

Możesz zakupić krowy, kaczki i kury. - Hodowla zwierząt - Rozwój gospodarstwa - Symulator Farmy 2014 - poradnik do gry
Możesz zakupić krowy, kaczki i kury.

Krowy kupujesz pojedynczo, a kury i kaczki po pięć sztuk. Po zakupie zwierzęta natychmiast znajdą się na Twojej farmie. Uwaga! Co jakiś czas (rzadziej lub częściej) jakieś zwierze może zdechnąć. W przypadku kury czy kaczki strata jest niewielka, w przypadku krowy o wiele większa. Nie jest to być może zbyt chlubny sposób dorobienia się, ale na pewno skuteczny sposób na zapewnienie sobie regularnych wpływów do kasy gospodarstwa co rundę.

Kaczki

Kaczki trzymane są w klatce. - Hodowla zwierząt - Rozwój gospodarstwa - Symulator Farmy 2014 - poradnik do gry
Kaczki trzymane są w klatce.

Klatka dla kaczek znajduje się na wschodzie farmy. Kaczki kupujesz po pięć sztuk. Koszt pięciu kaczek to zaledwie 100 Euro. Co rundę owe pięć kaczek daje przychód w wysokości 125 Euro (zarabiasz tu na sprzedaży mięsa, ale zakupionych kaczek nie tracisz). Oznacza to, że inwestycja zwraca się natychmiast bo przy przejściu do następnej rundy (pory roku). Możesz mieć maksymalnie 54 kaczki. Biorąc pod uwagę, że zakup kaczek zwraca się natychmiast warto zainwestować 1000 Euro, które już w następnej rundzie da 1250 Euro przychodu. Pamiętaj, że musisz brać pod uwagę fakt, że zwierzęta co jakiś czas zdychają. Wtedy też dokupuj brakujące kaczki.

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie