Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Goodbye Deponia - poradnik do gry

Goodbye Deponia - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pobaw się w klonowanie | Piekło? | Goodbye Deponia Goodbye Deponia poradnik, solucja

Pobaw się w klonowanie

Idź na mostek - Pobaw się w klonowanie | Piekło? | Goodbye Deponia - Goodbye Deponia - poradnik do gry

Idź na mostek. Załamany Hermes popełnił samobójstwo. Goal jest martwa i nie wiesz, jak ją ożywić bez pomocy Hermesa. Udaj się do kuchni i zejdź na parter. Obok zegara znajdziesz kartę. Wróć do laboratorium i zajrzyj do rury po lewej. Zlokalizujesz tam wampirzego dziobaka pilnującego jaja. Kliknij kartą dziobaka. Podziurawioną kartą kliknij zegar na parterze. Zabierz czosnek.

Wejdź do kuchni - Pobaw się w klonowanie | Piekło? | Goodbye Deponia - Goodbye Deponia - poradnik do gry

Wejdź do kuchni. Zerwij oliwki rosnące przy oknie, weź worek fasoli (na podłodze po lewej), a ze stołu butelkę z olejem. Wrzuć oliwki do młynka, zabierz fiolkę z oliwą. Z kąta po prawej zakoś pojemnik z wodą. Udaj się do samochodu dostawczego. Drzwi potrzebują naoliwienia, użyj na nich fiolki z oliwą. Z samochodu weź sól jodowaną, torbę frytek, tłuszcz do frytownicy i napój Swill-o Fizz. Idź do laboratorium, zajrzyj do rury i użyj czosnku na wampirzym dziobaku. Teraz możesz bez przeszkód zwędzić jajo.

Maszeruj do fabryki - Pobaw się w klonowanie | Piekło? | Goodbye Deponia - Goodbye Deponia - poradnik do gry

Maszeruj do fabryki. Tam wrzuć do lejka butelkę z olejem, pojemnik z wodą, sól, frytki, tłuszcz, napój, jajo wampirzego dziobaka oraz worek fasoli. Wróć do laboratorium, podejdź do konsoli po prawej. Ustaw wskaźnik na trójkę, fioletowym przyciskiem wybierz ikonkę Hermesa i pociągnij za dźwignię. Dwóch Hermesów popełni samobójstwo, ale trzeci przeżyje - porozmawiaj z nim. Otrzymasz kartę z implantem mózgu Goal. Idź do laboratorium i kliknij konsolę. Rufus automatycznie użyje karty, Ty ustaw wskaźnik na 1 i pociągnij za dźwignię. Ups...