Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

LEGO Marvel Super Heroes - poradnik do gry

LEGO Marvel Super Heroes - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa LEGO Marvel Super Heroes - Stan Lee w opałach
Mapa LEGO Marvel Super Heroes - Stan Lee w opałach
Przejdź pod budynek wydawnictwa Marvel, po czym wybierz postać o telepatycznych umiejętnościach (jak Jean Grey). Przejmij kontrolę nad strażnikiem stojącym za szybą, po czym skręć w lewo, uruchamiając komputer. Kiedy brama się otworzy, misja zakończy się, a następna zostanie odblokowana (patrz punkt [2]).
Podejdź do wielkiej szachownicy w Central Parku, używając szóstego zmysłu Spider-Mana. Kiedy pojawi się uchwyt na sieć, pociągnij za niego, uwalniając Stana Lee. W ten sposób odblokujesz też następną misję (punkt [3]).
Podejdź do Stana Lee i poczekaj, aż rysownik zamieni się w Hulka. Pokonaj go w walce, a zaliczysz misję, równocześnie odblokowując następną (punkt [4]).
Podejdź do Stana Lee, po czym obróć się w prawo. Roztop bryłę lodu, która otacza przełącznik na pazury (używając np. Ludzkiej Pochodni), a następnie zamień się w Wolverine'a, uruchamiając mechanizm. Po chwili rysownik zostanie uratowany, a kolejna misja zostanie odblokowana (punkt 5).
Wleć do wnętrza dźwigu, po czym wybierz Wolverine'a. Użyj przełącznika na pazury, który znajduje się w środku, a uratujesz Stana Lee. Tym samym odblokowując kolejną misję (punkt 6).
Wzleć na szczyt Empire State Building, poszukując goryla, który pochwycił Stana Lee. Strzel do małpy, a uratujesz nieszczęśnika, równocześnie odblokowując następną misję (punkt 7).
Będąc na S.H.I.E.L.D. Helicarrierze skieruj się w stronę dziobu, odnajdując tam maszynę, która pomiata Stanem Lee. Zniszcz ją, a zaliczysz misję i odblokujesz następną (punkt [8]).
Wejdź do wielkiej piaskownicy, zamieniając się w Wolverine'a i odkupując Stana Lee. Po drodze zaatakują Cię piaskowe potwory, ale nie przejmuj się nimi - jest ich nieskończenie wiele. Kiedy zaliczysz tę misję, odblokujesz następną (punkt [9]).
Wejdź na dach budynku, wybierając dowolną dużą postać. Podnieś kamień (przytrzymaj klawisz interakcji), po czym rzuć nim w czuły punkt komina. Gdy Stan Lee spadnie na dół, odblokujesz kolejną misję (punkt [10]).
Stań nad jeziorem, zamieniając się w Magneto. Użyj swojej mocy, aby rzucić tonącemu rysownikowi metalowe (!) koło ratunkowe. Gdy ten zostanie uratowany, odblokujesz następną misję (punkt [11]).
Podejdź do drzewa, na który utknęła taksówka ze Stanem Lee, po czym zniszcz je. Kiedy to zrobisz, następna misja zostanie odblokowana (punkt [12]).
Podejdź do Stana Lee jako dowolna duża postać, ściągając z niego wielką sztangę. W ten sposób odblokujesz nową misję (punkt [13]).
Wyląduj na torach kolejowych, zmieniając się w Magneto. Ściągnij metalowy pręt ze Stana Lee, tym samym ratując mężczyznę i odblokowując kolejną misję (punkt 14]).
Stań na pomoście, strzelając do rekinów otaczających łódź Stana Lee. Kiedy zabijesz wszystkie, odblokowana zostanie kolejna misja (punkt [15]).
Dostań się na teren więzienia, po czym wybierz dowolną dużą postać i rozbij ścianę naprzeciwko. Kiedy uwolnisz Stana Lee, odblokujesz nową misję (punkt [16]).
Podejdź do grilla, przy którym uwięziono Stana Lee, po czym ugaś pożar (użyj do tego zdolności Storm albo Icemana). W ten sposób uzyskasz dostęp do następnej misji (punkt [17]).
Podejdź do samochodu, w którym utknął Stan Lee, po czym zamień się w Spider-Mana i pociągnij za uchwyt na sieć. W ten sposób odblokujesz dalszą misję (punkt [18]).
Podejdź do skrzynki na listy, w której utknął Stan Lee, po czym zniszcz ją dowolną postacią z atakiem promieniowym. Dzięki temu odblokujesz nową misję (punkt [19]).
Wzleć na szczyt Statuy Wolności, lecąc w stronę pochodni. Stojąc na niej, wybierz Icemana, po czym zgaś pożar, w którym płonie Stan Lee. W ten sposób odblokujesz następną misję (punkt [20]).
Stan Lee został zaatakowany przez kilka piaskowych potworów - kiedy je pokonasz, odblokujesz kolejną misję (punkt [21]).
Wejdź na wieżę, przy której stoi porażony Stan Lee, po czym wyłącz komputer dopuszczający prąd do ogrodzenia. Dzięki temu odblokujesz dalszą misję (punkt [22]).
Wzleć nad cyrk, po czym zestrzel balon, na którym wisi Stan Lee. W ten sposób odblokujesz kolejną misję (punkt [23]).
Tym razem Stan Lee zaklinował się pod biurkiem w pokoju Deadpoola. Aby go uratować, zniszcz skrzynię obok.

Jeśli uratowałeś Stana Lee we wszystkich misjach kampanii oraz w trakcie bonusowych misji Deadpoola, to w tym momencie otrzymasz rysownika jako grywalną postać.
Powiększ mapę

Nowy Jork | Stan Lee w opałach poradnik LEGO Marvel Super Heroes

1 – Przejdź pod budynek wydawnictwa Marvel, po czym wybierz postać o telepatycznych umiejętnościach (jak Jean Grey). Przejmij kontrolę nad strażnikiem stojącym za szybą, po czym skręć w lewo, uruchamiając komputer. Kiedy brama się otworzy, misja zakończy się, a następna zostanie odblokowana (patrz punkt [2]).

2 – Podejdź do wielkiej szachownicy w Central Parku, używając szóstego zmysłu Spider-Mana. Kiedy pojawi się uchwyt na sieć, pociągnij za niego, uwalniając Stana Lee. W ten sposób odblokujesz też następną misję (punkt [3]).

3 – Podejdź do Stana Lee i poczekaj, aż rysownik zamieni się w Hulka. Pokonaj go w walce, a zaliczysz misję, równocześnie odblokowując następną (punkt [4]).

4 – Podejdź do Stana Lee, po czym obróć się w prawo. Roztop bryłę lodu, która otacza przełącznik na pazury (używając np. Ludzkiej Pochodni), a następnie zamień się w Wolverine'a, uruchamiając mechanizm. Po chwili rysownik zostanie uratowany, a kolejna misja zostanie odblokowana (punkt 5).

5 – Wleć do wnętrza dźwigu, po czym wybierz Wolverine'a. Użyj przełącznika na pazury, który znajduje się w środku, a uratujesz Stana Lee. Tym samym odblokowując kolejną misję (punkt 6).

6 – Wzleć na szczyt Empire State Building, poszukując goryla, który pochwycił Stana Lee. Strzel do małpy, a uratujesz nieszczęśnika, równocześnie odblokowując następną misję (punkt 7).

7 – Będąc na S.H.I.E.L.D. Helicarrierze skieruj się w stronę dziobu, odnajdując tam maszynę, która pomiata Stanem Lee. Zniszcz ją, a zaliczysz misję i odblokujesz następną (punkt [8]).

8 – Wejdź do wielkiej piaskownicy, zamieniając się w Wolverine'a i odkupując Stana Lee. Po drodze zaatakują Cię piaskowe potwory, ale nie przejmuj się nimi - jest ich nieskończenie wiele. Kiedy zaliczysz tę misję, odblokujesz następną (punkt [9]).

9 – Wejdź na dach budynku, wybierając dowolną dużą postać. Podnieś kamień (przytrzymaj klawisz interakcji), po czym rzuć nim w czuły punkt komina. Gdy Stan Lee spadnie na dół, odblokujesz kolejną misję (punkt [10]).

10 – Stań nad jeziorem, zamieniając się w Magneto. Użyj swojej mocy, aby rzucić tonącemu rysownikowi metalowe (!) koło ratunkowe. Gdy ten zostanie uratowany, odblokujesz następną misję (punkt [11]).

11 – Podejdź do drzewa, na który utknęła taksówka ze Stanem Lee, po czym zniszcz je. Kiedy to zrobisz, następna misja zostanie odblokowana (punkt [12]).

12 – Podejdź do Stana Lee jako dowolna duża postać, ściągając z niego wielką sztangę. W ten sposób odblokujesz nową misję (punkt [13]).

13 – Wyląduj na torach kolejowych, zmieniając się w Magneto. Ściągnij metalowy pręt ze Stana Lee, tym samym ratując mężczyznę i odblokowując kolejną misję (punkt 14]).

14 – Stań na pomoście, strzelając do rekinów otaczających łódź Stana Lee. Kiedy zabijesz wszystkie, odblokowana zostanie kolejna misja (punkt [15]).

15 – Dostań się na teren więzienia, po czym wybierz dowolną dużą postać i rozbij ścianę naprzeciwko. Kiedy uwolnisz Stana Lee, odblokujesz nową misję (punkt [16]).

16 – Podejdź do grilla, przy którym uwięziono Stana Lee, po czym ugaś pożar (użyj do tego zdolności Storm albo Icemana). W ten sposób uzyskasz dostęp do następnej misji (punkt [17]).

17 – Podejdź do samochodu, w którym utknął Stan Lee, po czym zamień się w Spider-Mana i pociągnij za uchwyt na sieć. W ten sposób odblokujesz dalszą misję (punkt [18]).

18 – Podejdź do skrzynki na listy, w której utknął Stan Lee, po czym zniszcz ją dowolną postacią z atakiem promieniowym. Dzięki temu odblokujesz nową misję (punkt [19]).

19 – Wzleć na szczyt Statuy Wolności, lecąc w stronę pochodni. Stojąc na niej, wybierz Icemana, po czym zgaś pożar, w którym płonie Stan Lee. W ten sposób odblokujesz następną misję (punkt [20]).

20 – Stan Lee został zaatakowany przez kilka piaskowych potworów - kiedy je pokonasz, odblokujesz kolejną misję (punkt [21]).

21 – Wejdź na wieżę, przy której stoi porażony Stan Lee, po czym wyłącz komputer dopuszczający prąd do ogrodzenia. Dzięki temu odblokujesz dalszą misję (punkt [22]).

22 – Wzleć nad cyrk, po czym zestrzel balon, na którym wisi Stan Lee. W ten sposób odblokujesz kolejną misję (punkt [23]).

23 – Tym razem Stan Lee zaklinował się pod biurkiem w pokoju Deadpoola. Aby go uratować, zniszcz skrzynię obok.

Jeśli uratowałeś Stana Lee we wszystkich misjach kampanii oraz w trakcie bonusowych misji Deadpoola, to w tym momencie otrzymasz rysownika jako grywalną postać.

Nowy Jork