Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Enslaved: Odyssey to the West - poradnik do gry

Enslaved: Odyssey to the West - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Uwagi wstępne | Porady ogólne | Enslaved Odyssey to the West poradnik Enslaved: Odyssey to the West

Poradnik został przygotowany na wersji PC gry Enslaved: Odyssey of the West, która występuje wraz z dodatkiem DLC: Pigsys Perfect 10 - Uwagi wstępne | Porady ogólne | Enslaved Odyssey to the West - Enslaved: Odyssey to the West - poradnik do gry

Poradnik został przygotowany na wersji PC gry Enslaved: Odyssey of the West, która występuje wraz z dodatkiem DLC: Pigsy's Perfect 10. Gra została ukończona na najwyższym poziomie trudności (hard), dlatego grając na niższym poziomie gracz także może opierać się o wskazówki zawarte w poradniku.

Ukryte w grze Maski zostały opisane zarówno w opisie przejścia, jak i w oddzielnym rozdziale, żeby poszukiwacze znajdziek mogli szybciej odszukać ich lokalizację. Kule doświadczenia ze względu na ich mnogość i często łatwość znalezienia (np. na drodze gracza - w korytarzu, na schodach) zostały opisane, tylko jeśli są trudne do zlokalizowania. Podobnie postąpiono ze znajdźkami w DLC (Plakaty/Żywność). Wszystkie sekrety zostały w tekście poradnika pogrubione, by łatwiej było znaleźć akapity zawierające informacje o nich.

Informacje o kierunku (skręć w lewo/prawo) odnoszą się do pozycji startowej gracza (na jakiej rozpoczął kolejny rozdział, przeszedł przez drzwi/przeszkodę). Czasami zdarza się tak, że kamera nakierowana jest z boku lub pod kątem z góry (jak w przypadku gier platformowych). Wtedy przód/tył wzrokowo traktujemy jako prawą/lewą stronę i tak zostało to ujęte w poradniku.