Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

The Order: 1886 - poradnik do gry

The Order: 1886 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - Historia poradnik The Order: 1886

Akcja gry The Order: 1886 rozgrywa się w czasie ery wiktoriańskiej, w Londynie - Historia - The Order: 1886 - poradnik do gry

Akcja gry The Order: 1886 rozgrywa się w czasie ery wiktoriańskiej, w Londynie. Członkowie pradawnego zakonu walczą z mrocznymi istotami o losy świata, w konflikcie zapoczątkowanym wieki wcześniej.

Około VII - VIII w. ludzie zaczęli dzielić się na dwa odłamy - normalnych osobników i istoty posiadające nadprzyrodzone, bestialskie cechy. Większość z odmieńców została zabita, jednak jednostki, które przetrwały cały czas zyskiwały na silne, aż w końcu zaczęły przejmować pałeczkę. Ratunek ludzkości nadszedł dopiero kilka wieków później, kiedy to grupka odważnych wojowników postanowiła stawić czoła niebezpieczeństwu. W ten sposób powstał zakon walczący przez szereg lat ze złem.

Przez ten czas ludzkość cały czas się rozwijała, udoskonalając swoją broń, która w końcu zapewniła im znaczną przewagę na polu bitwy, jednak wraz z nastaniem XIX w. i rewolucji przemysłowej, potwory odkryły dla siebie nową szansę na przetrwanie. Teraz zakon musi zmierzyć się nie tylko z nimi, lecz także z ludźmi, niezadowolonymi z podziału społeczeństwa na biednych i bogatych.