Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 14 - poradnik do gry

FIFA 14 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sezony | FIFA Ultimate Team FIFA 14 poradnik

Sezony

Sezony to tryb sieciowy, w którym gracze rywalizują między sobą o punkty, grając prawdziwymi drużynami. Każdy mecz, możemy rozegrać zupełnie inną drużyną. Może to być jedna z najlepszych drużyn świata, a także najsłabsza dostępna. Zadaniem gracza jest zdobycie określonej liczby punktów w każdym sezonie, w celu awansowania do pierwszej ligi.

Do rozegrania mamy 10 meczów w każdym sezonie - Sezony - FIFA 14 - poradnik do gry

Do rozegrania mamy 10 meczów w każdym sezonie. Każdy mecz rozegrany w tym trybie rozpoczynamy z pełną kondycją zawodników. Podczas meczu możemy zatrzymać grę maksymalnie 3 razy. Żeby to zrobić musimy w tym momencie być w posiadaniu piłki. Gra jest zatrzymywana na 40 sekund i kiedy ten czas upłynie gra jest bezwarunkowo wznawiana. Kluczem do zwycięstwa jest obeznanie z formacjami przeciwników oraz świadomość umiejętności własnych piłkarzy. Warto także walczyć o miejsce do podania górą nad obrońcami jak i o rzuty wolne. Tak najczęściej padają bramki w tym trybie.

Sezony współpracy

To nowy tryb gry, który opiera się dokładnie na tym samym co "Sezony". Różnicą jest to, że mecze rozgrywane są w systemie dwóch na dwóch.

Zabawa rozpoczyna się od wybrania znajomego z listy i następnie rozpoczęcia meczu - Sezony - FIFA 14 - poradnik do gry

Zabawa rozpoczyna się od wybrania znajomego z listy i następnie rozpoczęcia meczu. Rozgrywka różni się od innych trybów tym, że po naszym podaniu kontrolę nad zawodnikiem, który je otrzymał otrzymuje nasz partner. Po jego podaniu, znów kontrolę otrzymujemy my. W obronie możemy operować równocześnie z naszym znajomym i bez problemu przełączać się między zawodnikami. Oznacza to, że możemy kontrolować dowolnego zawodnika z pola, pod warunkiem, że wcześniej nie zaznaczył go nasz partner. Tak jak w "Sezonach" mamy do rozegrania po 10 meczów w każdym sezonie i naszym zadaniem jest zdobycie określonej ilości punktów, potrzebnych do awansu. Celem również jest liga nr 1.