Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Nieoficjalny poradnik do gry Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist zawiera przede wszystkim bardzo szczegółowy opis przejścia jej wszystkich głównych oraz dodatkowych misji. Omówienia poszczególnych etapów koncentrują się nie tylko na wypełnianiu otrzymywanych zadań, ale także na skutecznym unikaniu wykrycia i odnajdywaniu sekretnych przedmiotów. W dalszej części poradnika zamieszczono rozdziały poświęcone wszystkim odmianom sekretów (paczki, cele o dużym znaczeniu, laptopy), jak również ulepszaniu wyposażenia głównego bohaera oraz zaliczaniu wyzwań i osiągnięć.

Poradnik do gry Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist to:

  • szczegółowy opis przejścia wszystkich głównych misji
  • szczegółowy opis przejścia wszystkich opcjonalnych misji otrzymywanych od sojuszników Fishera
  • informacje na temat lokalizacji wszystkich paczek (Dead Drops)
  • informacje na temat lokalizacji i sposobów pojmania wszystkich celów o dużym znaczeniu (High Value Targets)
  • informacje na temat lokalizacji wszystkich laptopów Czarnej Listy (Blacklist Laptops)
  • wskazówki odnośnie ulepszania wyposażenia głównego bohatera
  • informacje na temat zaliczania wyzwań i osiągnięć
Niniejszy poradnik powstał w głównej mierze w oparciu o styl rozgrywki o nazwie Duch (Ghost), w którym główny bohater nie tylko unika wykrycia przez przeciwników, ale także ich nie zabija - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Uwagi wstępne

Niniejszy poradnik powstał w głównej mierze w oparciu o styl rozgrywki o nazwie Duch (Ghost), w którym główny bohater nie tylko unika wykrycia przez przeciwników, ale także ich nie zabija. Opis przejścia posuwa się zresztą o krok dalej, albowiem podpowiada w jaki sposób całkowicie unikać atakowania przeciwników, przedstawiając bardziej agresywne rozwiązania tylko i wyłącznie jeśli wymagają tego założenia danego celu misji (np. oczyszczenie drogi do punktu ewakuacji).

Poradnik przygotowywany był na najwyższym poziomie trudności Perfekcjonista, na którym oprócz bardzo czujnych przeciwników Fisher musi sobie też radzić bez wspomagaczy w postaci "prześwietlania" ścian goglami sonarowymi, korzystania z odnajdywanych w świecie gry skrzyń z zapasami i wykonywania automatycznych egzekucji.

Pod koniec wybranych stron opisu przejścia znajdują się dodatkowe wskazówki dla dwóch pozostałych stylów rozgrywki, czyli Pantery (Panther - ciche zabijanie wrogów) oraz Ataku/Szturmowca (Assault - branie udziału w bezpośrednich konfrontacjach z użyciem broni palnej i materiałów wybuchowych). Na eksperymenty z tymi stylami radzę zdecydować się dopiero po zaliczeniu głównej kampanii, gdyż w przeciwnym wypadku utracisz szansę na otrzymanie osiągnięcia/trofeum przyznawanego za ukończenie gry bez zabijania innych postaci.

Autor Poradnika

Jacek Hałas

Jacek Hałas

Z GRYOnline.pl współpracuje od czasów prehistorycznych, skupiając się na opracowywaniu poradników do gier dużych i gigantycznych, choć okazjonalnie zdarzają się i te mniejsze. W swoim dorobku autorskim, oprócz ponad 200 poradników, ma również m.in. recenzje, zapowiedzi i teksty publicystyczne. Prywatnie jest graczem niemal wyłącznie konsolowym, najchętniej grywającym w przygodowe gry akcji (najlepiej z dużym naciskiem na ciekawą fabułę), wyścigi i horrory. Ceni również skradanki oraz taktyczne turówki w stylu XCOM. Gra dużo, nie tylko w pracy, ale także poza nią, polując - w granicach rozsądku i wolnego czasu - na trofki i platyny. Poza grami lubi wycieczki rowerowe, a także dobrą książkę, szczególnie autorstwa Stephena Kinga oraz seriale (z klasyków najbardziej Gwiezdne Wrota, Rodzinę Soprano i Supernatural).

więcej


Informacje o Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 140, ilustracje: 657 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry