Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Raven: Legacy of a Master Thief - poradnik do gry

The Raven: Legacy of a Master Thief - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podczas rejsu | Rozdział 7 - Na statku poradnik The Raven: Legacy of a Master Thief

Podczas rejsu

Adil i Patricia - Podczas rejsu - Rozdział 7 - Na statku - The Raven: Legacy of a Master Thief - poradnik do gry
Adil i Patricia

Zaczynasz od rozmowy Patricii i Adliego. Kierujesz tu kobietą, więc wypytaj swego partnera o wszystkie tematy - Legranda, Incha oraz o plan dalszego działania. Na końcu pojawi się możliwość zapytania o fałszywy klejnot, z której również należy skorzystać.

Patricia myszkuje - Podczas rejsu - Rozdział 7 - Na statku - The Raven: Legacy of a Master Thief - poradnik do gry
Patricia myszkuje

Po wzięciu klejnotu i opuszczeniu kajuty wróć do niej. Przyjrzyj się łazience, pudłu na kapelusze, a potem walizce - Patricia wyjmie z niej naszyjnik. Następnie opuść kabinę, jednak uwaga - mamy tu poważny bug! Jeżeli po przesunięciu kursora w prawy dolny róg nie pokazuje się opcja wyjścia z kajuty, musisz wejść do Manu gry i w ustawieniach (Settings) zmienić rozdzielczość na mniejszą. W momencie pisania tego poradnika nie ma jeszcze łatki poprawiającej ten defekt.

Ważna rozmowa do podsłuchania - Podczas rejsu - Rozdział 7 - Na statku - The Raven: Legacy of a Master Thief - poradnik do gry
Ważna rozmowa do podsłuchania

Po wyjściu skieruj się do kajuty baronowej po prawej stronie. Jeśli nie widać możliwości przejścia, jest to bug jak powyżej - zmiana rozdzielczości powinna pomóc. Po scence skieruj się w prawo i wyjdź schodkami na górę. Obejrzyj flagę i zabierz maszt. Następnie zwróć uwagę na szyb wentylacyjny. Obejrzyj go po raz drugi.

Badanie terenu - Podczas rejsu - Rozdział 7 - Na statku - The Raven: Legacy of a Master Thief - poradnik do gry
Badanie terenu

Zejdź na dół i przyjrzyj się Inchowi trzy razy. Potem rzuć okiem na plakat. Skieruj się schodkami na dół. Obejrzyj dwukrotnie model statku, a także magazyny leżące na sąsiednim stoliku. Teraz czeka Cię dwukrotne przyjrzenie się drzwiom do kajuty Legranda. Ostatnia czynność to skorzystanie z drzwi do kajuty medycznej i rozmowa z doktorem. Porusz wszystkie możliwe tematy.

Pustawo w salonie - Podczas rejsu - Rozdział 7 - Na statku - The Raven: Legacy of a Master Thief - poradnik do gry
Pustawo w salonie

Wróć na górę, do salonu. Po występie Kreutzera porozmawiaj z lady Westmacott. Zabierz ze stołu szczypce do sałaty. Następnie skieruj się w dół ekranu i wyjdź na pokład. Tu weź ręcznik oraz przyjrzyj się leżakowi. Potem przejdź na prawo i obejrzyj skrzypka. Jest smutny, więc pogadaj z nim.

Droga do kajuty - Podczas rejsu - Rozdział 7 - Na statku - The Raven: Legacy of a Master Thief - poradnik do gry
Droga do kajuty

Skoro znasz nastroje wszystkich, czas działać. Wróć do szybu wentylacyjnego i użyj na nim naszyjnika. Niestety, Patricia ma za słabe palce, więc połącz w inwentarzu szczypce z monetą, a uzyskasz zaimprowizowany śrubokręt, który da sobie radę z zadaniem.

Kabina baronowej (jeszcze żywej) - Podczas rejsu - Rozdział 7 - Na statku - The Raven: Legacy of a Master Thief - poradnik do gry
Kabina baronowej (jeszcze żywej)

Gdy szyb stoi otworem, użyj ręcznika na stojącym maszcie. Całość wsadź do szybu. Potem obejrzyj scenkę i znajdziesz się w kajucie baronowej. Tu otwórz przenośną szafkę, a widok zmieni się na baterię butelek. Obejrzyj wszystko, co tylko się da - najlepiej po dwa razy. Skórzany pasek skrywa pewien mechanizm - przyjrzyj mu się i zwróć uwagę na karteczkę z tyłu. Zakończ na razie badanie szafki. W kajucie przyjrzyj się porozrzucanym zdjęciom, potem manekinowi, rzuć też okiem na szafkę po prawej stronie. Na koniec obejrzyj drzwi wyjściowe i skorzystaj ze zwisającego ręcznika, aby wrócić do szybu. Ups...

Szukanie tropów - Podczas rejsu - Rozdział 7 - Na statku - The Raven: Legacy of a Master Thief - poradnik do gry
Szukanie tropów

Po scence sprawdź magnetofon leżący na szafce. Przesuń się w lewo, co da ci dostęp do kolejnej planszy. Tu przeszukaj bagaż, torebkę oraz rzuć okiem na łóżko. Potem użyj krzesła, aby wysunąć ręcznik, a dzięki niemu dostać się do szybu.

Rozmowa przez drzwi - Podczas rejsu - Rozdział 7 - Na statku - The Raven: Legacy of a Master Thief - poradnik do gry
Rozmowa przez drzwi

Wróć do swojej kajuty. Na korytarzu spytaj Gerbradta o wszystkie dostępne rzeczy. W kabinie porozmawiaj przez drzwi z Adilem. Oczywiście tu również wypada poruszyć każdy możliwy temat. Po dyskusji zejdź pod pokład i przejrzyj ponownie magazyny leżące koło kajuty medycznej.

Rozmowa z kapitanem - Podczas rejsu - Rozdział 7 - Na statku - The Raven: Legacy of a Master Thief - poradnik do gry
Rozmowa z kapitanem

Udaj się salonu i przyjrzyj dwukrotnie baronowej, a potem porozmawiaj z kapitanem (musisz przejść w dolną część ekranu, aby go zobaczyć). Zagadaj go znowu, a dowiesz się o dwóch artystach - Buonarrotim i Durerze. Na końcu przeprowadź rozmowę z lady Westmacott,a dowiesz się o Picassie. Wróć do korytarza i obejrzy jeszcze raz plakat.Teraz powrót do kajuty, gdzie Adli wciąż bierze prysznic. Dzięki rozmowie z nim dowiesz się więcej o Durero. Możesz iść do kajuty baronowej - do czego znowu posłuży szyb wentylacyjny.