Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ride to Hell: Retribution - poradnik do gry

Ride to Hell: Retribution - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ride to Hell: Retribution - poradnik do gry

Highway to hell! Poradnik do gry Ride to Hell: Retribution zawiera szczegółowy opis przejścia gry, wraz z poradami dotyczącymi starć z napotkanymi przeciwnikami. Znajdziesz w nim również rozdział poświęcony kartom kolekcjonerskim, odblokowującym nowe części motocykla.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Nieoficjalny poradnik do gry Ride to Hell: Retribution to przewodnik po tej produkcji, pozwalający dowiedzieć się o siłach przeciwników w kolejnych zadaniach, a także przygotowujący na to, czego można spodziewać się podczas rozgrywki w danym momencie - Ride to Hell: Retribution - poradnik do gry

Nieoficjalny poradnik do gry Ride to Hell: Retribution to przewodnik po tej produkcji, pozwalający dowiedzieć się o siłach przeciwników w kolejnych zadaniach, a także przygotowujący na to, czego można spodziewać się podczas rozgrywki w danym momencie. Sterujemy tu Jakiem, weteranem z Wietnamu, który po powrocie do mieściny Dead End jest świadkiem śmierci swego młodszego brata z rąk gangu Devil's Hand. Mężczyzna postanawia zniszczyć cały klan, likwidując każdego jego członka.

Pierwszy rozdział jest obowiązkowy, potem mamy pewną swobodę działań - rozdziały 2-6 możemy wykonywać w dowolnej kolejności, jednak wszystkie muszą zostać zaliczone, aby odblokować siódmy, kontynuujący linię fabularną. W każdym znajdziemy zarówno misje wymagające jazdy na motocyklu (mamy tu bardzo zręcznościowy model jazdy) oraz penetrowanie lokacji pieszo.

Kilka porad ogólnych - Ride to Hell: Retribution - poradnik do gry

Kilka porad ogólnych:

  • Po przeciwnikach pokonanych w walce wręcz pozostają fanty - narkotyki, pieniądze oraz amunicja. Zbieraj wszystko, a zwłaszcza narkotyki, które sprzedasz w swojej bazie - Dead End.
  • Podczas walki możesz wpaść w stan furii po zadaniu odpowiedniej liczby ciosów przeciwnikowi. Wówczas pojawi się nad nim symbol, ukazujący klawisz, który należy wcisnąć, aby dokonać morderczego uderzenia.
  • Inwestuj w podręczniki! Zacznij od tych, które uczą nowych technik walki.
  • Inwestuj w lepsze części do motocykla - wiele etapów gry wymaga szybkiej i sprawnej maszyny.

Antoni "HAT" Józefowicz (www.gry-online.pl)

Autor Poradnika

Antoni "HAT" Józefowicz


Informacje o Ride to Hell: Retribution - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 45, ilustracje: 221 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Ride to Hell: Retribution - poradnik do gry