Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Might & Magic: Heroes VI - Cienie Mroku - poradnik do gry

Might & Magic: Heroes VI - Cienie Mroku - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Władca Żywiołów | 4 - Sen, który nie był tylko snem - zadania główne poradnik Might & Magic: Heroes VI - Cienie Mroku

Władca Żywiołów

Cel: odbudować Królestwa Żywiołów: Powietrza, Ziemi, Ognia, Wody

Nagroda: 18000 XP, Naramienniki Veina

Misję rozpoczynamy w lokacji (M1, 1) - Władca Żywiołów | 4 - Sen, który nie był tylko snem - zadania główne - Might & Magic: Heroes VI - Cienie Mroku - poradnik do gry

Misję rozpoczynamy w lokacji (M1, 1). Posiadamy własne miasto, lecz nie możemy rekrutować w nim jednostek. Już od samego początku powinniśmy skupić się na podniesieniu poziomu miasta, dzięki czemu zwiększy się nasz dzienny przychód złota. Oprócz tego koniecznie zbudujmy Ulepszony Miejski Portal - będzie nam potrzebny do ewentualnej obrony miasta. Podróż powinniśmy rozpocząć od wynajęcia znajdujących się przed nami przyjaznych Żywiołaków Powietrza - przez długi czas to one będą stanowiły naszą główną siłę uderzeniową, stąd nieustannie dbajmy o to, aby nie stracić nawet jednej sztuki.

W tym miejscu mamy do wyboru dwie drogi: możemy grać pasywnie zbierając pieniądze na powiększenie armii aby następnie przejąć kilka oddziałów znajdujących się w centrum mapy, bądź ruszyć w kierunku pierwszego z Królestw Żywiołów - Władca Żywiołów | 4 - Sen, który nie był tylko snem - zadania główne - Might & Magic: Heroes VI - Cienie Mroku - poradnik do gry

W tym miejscu mamy do wyboru dwie drogi: możemy grać pasywnie zbierając pieniądze na powiększenie armii aby następnie przejąć kilka oddziałów znajdujących się w centrum mapy, bądź ruszyć w kierunku pierwszego z Królestw Żywiołów. Proponuję skierować się na południe, w obszar zdominowany przez Żywiołaki Wody. Rozmowa z Matką (M1, 2) rozpocznie kolejną misję.

Warto również wiedzieć, że po pewnym czasie otworzy się portal (M2, P2), skąd zamek Inferno będzie regularnie wysyłał swoje oddziały. Możemy je likwidować za pomocą głównych sił Veina bądź też przekazać część zdobytych stworzeń legendarnych drugiemu bohaterowi w celu pacyfikacji początkujących czempionów wroga.