Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Eador: Władcy rozdartego świata - poradnik do gry

Eador: Władcy rozdartego świata - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Magia chaosu | Rytuały | Eador Władcy rozdartego świata poradnik Eador: Władcy rozdartego świata

Chaos Magic [Magia chaosu]

Ikona

Nazwa czaru

Poziom

Koszt

Przerwa

Działanie

Komentarz

Dark Ritual [Mroczny rytuał] - Magia chaosu | Rytuały | Eador Władcy rozdartego świata - Eador: Władcy rozdartego świata - poradnik do gry

Dark Ritual [Mroczny rytuał]

I

10 kryształów

4 tury

Część populacji prowincji zostaje poświęcona w zamian za kilkadziesiąt kryształów.

Ten rytuał jest w dalszej perspektywie zupełnie nieopłacalny. Straty szybko przewyższają zyski, a ludność zaczyna się burzyć. Słowem - nie warto, chyba że jesteśmy na obcym terenie i zamierzamy się wycofać.

Chaos spawn - Magia chaosu | Rytuały | Eador Władcy rozdartego świata - Eador: Władcy rozdartego świata - poradnik do gry

Chaos spawn

[Pomiot chaosu]

II

20 kryształów

1 mandragora

8 tur

Do wybranego bohatera dołącza niskopoziomowe stworzenie chaosu (rangi I-II). Aby zyskać nowy oddział, heros musi dysponować odpowiednim slotem w armii.

Przyzwane istoty nie są zbyt silne i mają bardzo negatywne usposobienie (można je łączyć jedynie ze złymi oddziałami). Ogólnie nie jest to więc zbyt silny czar, chociaż może się przydać, jeśli narzekamy na niedobory w armii.

Rain of Brimstone - Magia chaosu | Rytuały | Eador Władcy rozdartego świata - Eador: Władcy rozdartego świata - poradnik do gry

Rain of Brimstone

[Deszcz siarki]

III

80 kryształów

1 arkanit

10 tur

Zabija część populacji wrogiej prowincji i zabiera wrogim istotom obecnym na zaklętym obszarze 10 punktów życia. Wysoka odporność zmniejsza ten efekt.

Zadane obrażenia nie są zbyt duże, a w większości przypadków - ledwo odczuwalne. Mimo to, pozyskana w ten sposób przewaga potrafi być opłacalna.

Demon invasion [Inwazja demonów] - Magia chaosu | Rytuały | Eador Władcy rozdartego świata - Eador: Władcy rozdartego świata - poradnik do gry

Demon invasion [Inwazja demonów]

IV

100 kryształów

1 czarny lotos

10 tur

Wybrana wroga prowincja zostaje najechana przez potężną armię chaosu. Jeśli diabły zwyciężą, obszar staje się wyludnionym, neutralnym polem.

Przyzwane istoty są dość silne i mogą poradzić sobie z większością straży. Warto nasłać je na prowincje, w których zamierzamy zmierzyć się z wrogim herosem - znacznie go to osłabi, przez co uzyskanie zwycięstwa stanie się łatwiejsze.