Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metro: Last Light - poradnik do gry

Metro: Last Light - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Eksploracja skażonych obszarów w Metro Last Light | Cenne wskazówki poradnik Metro: Last Light

Eksploracja skażonych obszarów

W Metro: Last Light Artem o wiele częściej niż w poprzedniej części serii udaje się na powierzchnię oraz do innych skażonych obszarów - Eksploracja skażonych obszarów w Metro Last Light | Cenne wskazówki - Metro: Last Light - poradnik do gry

W Metro: Last Light Artem o wiele częściej niż w poprzedniej części serii udaje się na powierzchnię oraz do innych skażonych obszarów. Ogólne założenia w tym względzie nie uległy żadnym drastycznym zmianom, tak więc w dalszym ciągu wymagane jest używanie maski przeciwgazowej wspieranej przez filtry gwarantujące możliwość oddychania oczyszczonym powietrzem.

Właściwe zarządzanie posiadanymi filtrami jest jednym z kluczy do sukcesu, bo nie możesz doprowadzić do sytuacji, w której główny bohater znajdzie się daleko od bezpiecznego schronienia bez możliwości odetchnięcia oczyszczonym powietrzem. Filtry otrzymywane od postaci niezależnych oraz odnajdywane w bardzo oczywistych miejscach pozwalają zazwyczaj jedynie na szybkie dotarcie do celu. Jeśli masz więc w planach spędzanie większej ilości czasu na powierzchni to musisz pamiętać o starannej eksploracji okolicy, rozglądając się za filtrami w tych samych miejscach co za "zwykłymi" zapasami, czyli w skrzynkach oraz przy zwłokach. Co ciekawe, zdobywane przez Artema filtry rzadko są w nieużywanym stanie i oznacza to, że wiele z nich wystarcza na krócej niż standardowych pięć minut. Gra wyświetla "globalny" wynik w minutach dla wszystkich tego typu obiektów z inwentarza w momencie podniesienia nowego filtra.

Oprócz opisanych wyżej filtrów nie powinieneś też zapominać o masce przeciwgazowej, albowiem w wyniku staczanych walk może ona ulegać uszkodzeniom obrazowanym przez postępujące pęknięcia - Eksploracja skażonych obszarów w Metro Last Light | Cenne wskazówki - Metro: Last Light - poradnik do gry

Oprócz opisanych wyżej filtrów nie powinieneś też zapominać o masce przeciwgazowej, albowiem w wyniku staczanych walk może ona ulegać uszkodzeniom obrazowanym przez postępujące pęknięcia. Oprócz filtrów dobrze jest też na bieżąco lokalizować nowe maski, które przeważnie odnajduje się przy ciałach. W przeciwnym wypadku możesz bowiem doprowadzić do sytuacji całkowitego zniszczenia używanej maski przeciwgazowej i w rezultacie zostać zmuszonym do tego żeby na szybko znaleźć nowy egzemplarz (co zazwyczaj kończy się niepowodzeniem i śmiercią Artema).