Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Aliens: Colonial Marines - poradnik do gry

Aliens: Colonial Marines - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zaliczanie wyzwań | INNE | Aliens Colonial Marines poradnik Aliens: Colonial Marines

W grze do zaliczenia jest 86 małych wyzwań podzielonych na trzy kategorie - Zaliczanie wyzwań | INNE | Aliens Colonial Marines - Aliens: Colonial Marines - poradnik do gry

W grze do zaliczenia jest 86 małych wyzwań podzielonych na trzy kategorie. W danym momencie aktywne są trzy wyzwania (po jednym z każdej kategorii) i możesz się z nimi zapoznawać zatrzymując grę. To bardzo ważna zależność, bo pozostałe niezaliczone jeszcze wyzwania są wtedy nieaktywne i oznacza to, że nie możesz ich "odfajkować", nawet jeśli wykonasz wszystkie czynności podane w ich opisie. Skupiaj się w rezultacie wyłącznie na dokładnej lekturze aktywnych wyzwań, starając się je na bieżąco wypełniać. Głównym motywatorem do ukańczania wyzwań jest możliwość zdobywania doświadczenia (500 punktów za każde wyzwanie), ale możesz też liczyć na inne nagrody w postaci umiejętności podnoszących ogólne statystyki oraz nowych malowań dla posiadanych broni.

Uwaga - Pamiętaj, że wyzwania możesz zaliczać zarówno w kampanii dla pojedynczego gracza, jak i w trybach multiplayer. Nie możesz niestety całkowicie zignorować trybów zabawy z innymi graczami, bo cała jedna kategoria wyzwań jest powiązana z zabawą ksenomorfami. Jeśli zaś chodzi o wyzwania, które można wypełnić w kampanii singleplayer, warto dobrze dobierać sobie misje do ich aktualnych założeń. Przykładowo, jeśli gra wymusza na Tobie pozbycie się wrogów w walce wręcz, to dobrze jest wybrać etap, w którym spotyka się słabo uzbrojonych naukowców.