Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Omerta: Miasto Gangsterów - poradnik do gry

Omerta: Miasto Gangsterów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozbudowa mafijnego imperium | Część strategiczna gry Omerta Miasto Gangsterów Omerta: Miasto Gangsterów poradnik,solucja

Rozbudowa mafijnego imperium

Poniższa strona przedstawia dokładny opis każdego z budynków w których posiadanie można wejść w grze Omerta: Miasto Gangsterów. Opisane zostały również plusy, a także słabe strony wszystkich inwestycji.

Gdy już zapoznamy się z interfejsem nadchodzi najwyższa pora, aby zrozumieć w jaki sposób rozwinąć nasz biznes, aby stał się on dochodowy. Dostępne w grze pieniądze dzielą się na brudne ($) oraz czyste($$). Większość wykonywanych przez nas działań przyniesie nam zyski w postaci brudnej forsy - wykorzystać ją możemy praktycznie do wszystkiego. Czyste pieniądze są konieczne jedynie przy zakupie działki budowlanej i postawieniu na niej budynku oraz podczas wykonywania niektórych misji fabularnych.

Zarówno brudne jak i czyste pieniądze zdobywamy na dwa sposoby: stawiając odpowiednie budynki bądź też korzystając ze zleceń. Posiadane przez nas lokacje dzielą się natomiast na trzy typy: zakładane w lokalach, nieruchomościach oraz stawiane na działkach budowlanych.

Zostało jeszcze 92% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie