Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Dark Eye: Chains of Satinav - poradnik do gry

The Dark Eye: Chains of Satinav - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Crows! | The Dark Eye Chains of Satinav poradnik The Dark Eye: Chains of Satinav

Geron stanie przed obliczem króla - Crows! | The Dark Eye Chains of Satinav - The Dark Eye: Chains of Satinav - poradnik do gry

Geron stanie przed obliczem króla. Wcześniej zostaniesz poinstruowany przez szambelana, jak masz się zachować, więc aby nie być niegrzecznym najlepiej postąpić zgodnie z tymi wskazówkami. Na pierwsze pytanie wybierz odpowiedź (Very formal adress), na drugie (Confirm), a na trzecie (Humility).

Geron zostanie zaprowadzony do komnaty, z której trzeba wypłoszyć kruki - Crows! | The Dark Eye Chains of Satinav - The Dark Eye: Chains of Satinav - poradnik do gry

Geron zostanie zaprowadzony do komnaty, z której trzeba wypłoszyć kruki. W jego inwentarzu znajduje się pułapka na ptaki (Net Trap) i jajko gołębia (Dove's Egg). Połącz ze sobą te dwa przedmioty, a otrzymasz właściwą pułapkę (Net Trap with Bait). Na środku komnaty, na podłodze leży dywan (Rug). Połóż na nim przygotowaną wcześniej pułapkę.

Jeden kruk złapany, zaś drugi zrzucił z kominka poroże jelenia (Stag's Head). Podnieś pułapkę z ptakiem (Birt-Trap with Crow). Z kamiennego stołu zabierz lichtarz (Chandelier). Podnieś poroże i z powrotem zawieś je nad kominkiem, na wystającym kołku (Fixture). Lichtarz postaw na palenisku kominka (Fireplace). Geron w inwentarzu ma także zwykłą sieć (Cast Net). Rozwieś ją pomiędzy porożem i lichtarzem. Na koniec przypnij do rozwieszonej siatki pułapkę ze złapanym krukiem (Cought Crow). Po wszystkim wracaj do pracowni Gwinnlinga.