Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Dark Eye: Chains of Satinav - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
The Dark Eye: Chains of Satinav - poradnik do gry

The Dark Eye: Chains of Satinav - poradnik do gry

Poniższy poradnik jest kompletną solucją do gry firmy Daedalic Entertainment zatytułowanej The Dark Eye: Chains of Satinav. Tytuł ten jest klasyczną przygodówką z gatunku point and click, nie wymagającą zręczności ani refleksu, a jedynie otwarty umysł chętny do zmierzenia się z dziesiątkami zagadek logicznych.

Poradnik został podzielony na rozdziały odpowiadające kolejnym fazom przygody opisanej w dzienniku głównego bohatera. Lektura solucji zapewni ukończenie gry i w kilku przypadkach wyjaśnia kwestie, które mogą być niezrozumiałe dla osób nie władających językiem angielskim przynajmniej na średnim poziomie.

Co oznaczają kolory czcionki użyte w poradniku?

  1. Niebieski kolor wskazuje na konieczność wykonania określonej czynności.
  2. Pomarańczowym kolorem oznaczono przedmioty lub fragmenty lokacji w języku angielskim, zgodnie z nazewnictwem gry.
  3. Zielony kolor służy do pomocy w wyborze opcji dialogowych koniecznych do pomyślnego ukończenia rozmów.

W The Dark Eye: Chains of the Satinav zawarto także prosty system magii składający się z dwóch zaklęć: zniszczenia i naprawy. Oba zaklęcia reprezentowanie są przez małe ikonki w kolorze żółtym i niebieskim znajdujące się po lewej stronie inwentarza. Gracz przez cały czas dysponuje zaklęciem zniszczenia. Czar naprawy dostępny jest tylko w obecności Nuri lub w dalszej części gry.

Głównym bohaterem gry jest Geron, który w towarzystwie wróżki o imieniu Nuri rusza w świat by znaleźć sposób na pokonanie złego proroka chcącego zawładnąć Andergastem i snami jego mieszkańców, a także by zdjąć z siebie rzuconą przed laty klątwę - The Dark Eye: Chains of Satinav - poradnik do gry

Głównym bohaterem gry jest Geron, który w towarzystwie wróżki o imieniu Nuri rusza w świat by znaleźć sposób na pokonanie złego proroka chcącego zawładnąć Andergastem i snami jego mieszkańców, a także by zdjąć z siebie rzuconą przed laty klątwę.

Rozpoczynamy opowieść

Na cześć przyjazdu królowej Nostrii zorganizowano konkurs, wedle zasad którego, jego uczestnicy poszukują w całym miasteczku czterech odznak w kształcie liści dębu. Liście są wykonane z różnych materiałów - między innymi z miedzi i mosiądzu. Początek gry zastaje nas w momencie, kiedy Geron, miejscowy łapacz ptaków, przytrzymywany przez potężnego Ulgierda i przepytywany przez syna barwiarza, Olgierda, zaznaje wątpliwej przyjemności nurkowania twarzą w świńskim korycie.

Złośliwy Olgierd chce odebrać Geronowi jedną ze znalezionych przez niego odznak, nawet pomimo faktu, że jemu samemu ona się do niczego nie przyda, ponieważ jego zadaniem jest znalezienie odznak wykonanych z mosiądzu, podczas gdy Geron posiada jedynie odznaki z miedzi...

g40st (www.gry-online.pl)

Informacje o The Dark Eye: Chains of Satinav - poradnik do gry

Autor : Przemysław Zamęcki

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 18, ilustracje: 101 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Dark Eye: Chains of Satinav - poradnik do gry