Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Myth III: Era Wilka - poradnik do gry

Myth III: Era Wilka - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Myth III: Era Wilka - poradnik do gry

Myth III: The Wolf Age to znakomita gra taktyczno - strategiczna rozgrywająca się w realiach fantasy - Myth III: Era Wilka - poradnik do gry

Myth III: The Wolf Age to znakomita gra taktyczno - strategiczna rozgrywająca się w realiach fantasy. Przyjdzie ci pokonać armię złego czarnoksiężnika Moagima w dwudziestu pięciu różnorodnych misjach - będziesz musiał bronić się przed armią ciemności za murami wielkich miast, niszczyć lub zdobywać potężne artefakty, penetrować podziemia, katakumby i kanały, przedostawać się przez pułapki wrogów wśród komarów i błota otaczających bagien, używać spektakularnych zaklęć do pokonywania wrogów - i tak aż do końca, do celu podróży - samego Moagima.

Jeszcze przyjemniej się gra, jeśli mamy za sobą dwie poprzednie - także świetne - części Mytha. Wtedy właściwie poradnik ten nie jest potrzebny, gdyż wszelkie zasady i posunięcia, używane w poprzednich częściach, sprawdzają się i tutaj. Jeśli natomiast, graczu, fantastyczny, lecz ponury świat Mytha jest dla ciebie światem nowym - wtedy ten poradnik jest w sam raz dla ciebie.

Opis podzieliłem na kilka części. Najpierw proponuję zaznajomić się z Zasadami Ogólnymi, gdzie w dziesięciu punktach podałem reguły efektywnej i efektownej gry w Mytha. Potem zapraszam do galerii jednostek Sił Światła i Sił Ciemności - w pierwszych dokładnie opisałem wszystkie jednostki, którymi przyjdzie nam kierować, ich wady, zalety i zdolności, w drugich - jak najlepiej poradzić sobie z daną jednostką wroga. Jednocześnie warto poczytać co nieco o Bohaterach Światła - jedynych w swoim rodzaju jednostkach, które pomagać nam będą w niektórych misjach, a także o Bohaterach Ciemności - dowódcach armii zła, których pokonanie wymaga znacznie więcej wysiłku, niż w przypadku zwykłych oddziałów wroga. Na końcu wreszcie, zapraszam do Opisów Misji, gdzie dokładnie - w raz z odpowiednimi obrazkami i możliwością ściągnięcia filmu, którego potem możecie obejrzeć - wyjaśniony jest sposób uporania się z danym zadaniem. Życzę miłej lektury i częstego okrzyku "śmierć umarłym!" podczas grania.

Informacje o Myth III: Era Wilka - poradnik do gry

Autor : Piotr Ziuziek Deja

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 31, ilustracje: 187 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Myth III: Era Wilka - poradnik do gry