Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Syndicate - singleplayer - poradnik do gry

Syndicate - singleplayer - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Aplikacje | Interfejs w Syndicate Syndicate poradnik, solucja

Aplikacje

W Syndicate masz dostęp do czterech trybów włamywania: hakowanie (o którym powyżej) oraz trzy aplikacje, które zdobywasz kolejno podczas kampanii. Aplikacje zasilane są adrenaliną, która wytwarzana jest podczas zabijania przeciwników i hakowania. Bardziej pomysłowe sposoby na mordowanie przeciwników (headshoty, serie zabójstw, walka wręcz itp.) nagradzane są większą ilością energii dla aplikacji, więc warto się postarać. Ilość zdobywanej energii jest na bieżąco wyświetlana na okrągłym wykresie w dole ekranu, po środku.

Po każdym użyciu aplikacji jej energia spada do zera (ikona robi się pomarańczowa) i jest niezdatna do użytku, aż agent wydzieli wystarczająco dużą ilość adrenaliny, by znów zasilić daną aplikację - Aplikacje | Interfejs w Syndicate - Syndicate - singleplayer - poradnik do gry

Po każdym użyciu aplikacji jej energia spada do zera (ikona robi się pomarańczowa) i jest niezdatna do użytku, aż agent wydzieli wystarczająco dużą ilość adrenaliny, by znów zasilić daną aplikację. Powiększona ikona oznacza obecnie wybraną aplikację, a przełączasz się miedzy nimi klawiszami [1], [2] i [3].

SUICIDE (samobójstwo) - Aplikacje | Interfejs w Syndicate - Syndicate - singleplayer - poradnik do gry

SUICIDE (samobójstwo)

Samobójstwo - jak sama nazwa wskazuje - to aplikacja, która zmusza przeciwnika do zabicia się. Efekt tego jest na tyle wybuchowy, że każdy, kto znajduje się w pobliżu zhakowanego wroga również zginie. Idealna aplikacja do użycia na ciasno zbitych grupkach przeciwników.

Zostało jeszcze 48% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie