Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 3: Powrót do Karkand - poradnik do gry

Battlefield 3: Powrót do Karkand - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadania Battlefield 3 Powrót do Karkand Battlefield 3: Powrót do Karkand poradnik

W wersji podstawowej BF3, do odblokowania nowych broni wystarczyło awansować w danej klasie i zdobywać wyższe rangi - Zadania Battlefield 3 Powrót do Karkand - Battlefield 3: Powrót do Karkand - poradnik do gry

W wersji podstawowej BF3, do odblokowania nowych broni wystarczyło awansować w danej klasie i zdobywać wyższe rangi. Tym razem DICE postanowiło zaserwować nam coś w rodzaju "questów", czyli zadań, które gracz musi wykonać, aby otrzymać przypisaną im nagrodę. To ciekawe rozwiązanie zdecydowanie dodaje smaczku rozgrywkom sieciowym i sprawia, że nagroda jest bardziej doceniana. Zadania można zupełnie śmiało wykonywać bez podejmowania przemyślanych akcji, skupiając się jedynie na grze zespołowej - prędzej czy później nowe bronie zostaną odblokowane, ale na pewno tą metodą zajmie to wiele czasu. Są dwie metody, aby ten proces przyspieszyć.

Po pierwsze, należy pamiętać, że większość zadań przypisanych poszczególnym klasom można tak naprawdę wykonywać niezależnie od wybranej klasy. Np. 50 zabitych strzałem w głowę jest częścią zadania przypisanego Zwiadowcom, ale tak naprawdę liczą się wszystkie strzały w głowę, niezależnie od wybranej klasy. Niemniej jednak te bardzo ogólne cele są zwykle częścią zadań drugiego stopnia. Aby odblokować zadanie drugiego stopnia, należy najpierw wykonać zadanie stopnia pierwszego. Dlatego dla każdego, komu zależy na jak najszybszym wykonaniu zadań i odblokowaniu wszystkich broni, ważne jest, aby szybko wykonać wszystkie zadania pierwszego stopnia dla każdej z klas.

Po wykonaniu pierwszej części zadań, różne cele zazębiają się, więc można dzięki temu wykonywać wiele zadań w tym samym czasie, nawet o tym nie myśląc. Jak już wspominałem, można wykonywać zadania biernie, po prostu grając jak codzień, lub bardzo przyspieszyć ten proces poprzez skupienie się na konkretnych zadaniach. Metody, które opiszę poniżej pozwolą każdemu na odblokowanie wszystkich nowych broni w zaledwie kilka godzin.

Gwiazdą wieczoru pomocną w super szybkim wykonywaniu zadań będzie mapa Operacja Metro w trybie Wielkiego Podboju (64 graczy).

Operacja Metro w trybie Wielkiego Podboju (Conquest 64) jest wręcz legendarnie niesławna - Zadania Battlefield 3 Powrót do Karkand - Battlefield 3: Powrót do Karkand - poradnik do gry

Operacja Metro w trybie Wielkiego Podboju (Conquest 64) jest wręcz legendarnie niesławna. Przy tak dużej ilości graczy, na serwerach pozbawionych ograniczeń (takich jak zakaż używania ładunków wybuchowych) Metro jest idealnym pastwiskiem do "farmienia" różnego rodzaju statystyk i medali. Dzieje się tak z powodu źle przemyślanej topografii mapy, która nie przewiduje takich tłumów, przez to w wielkim podboju panuje tam ogromny ścisk, chaos i ogólna rzeźnia. Do współzawodnictwa takie warunki się kompletnie nie nadają, ale do naszego celu będą idealne.

Aby znaleźć odpowiedni serwer z tą mapą, należy zdefiniować filtry w następujący sposób - Zadania Battlefield 3 Powrót do Karkand - Battlefield 3: Powrót do Karkand - poradnik do gry

Aby znaleźć odpowiedni serwer z tą mapą, należy zdefiniować filtry w następujący sposób.

Spośród znalezionych serwerów najlepiej wybierać te, które mają zwiększoną ilość dostępnych kuponów (tickets), co znacznie wydłuża rundę, dając większe możliwości wykonywania zadań. Należy unikać serwerów, których nazwa sugeruje, iż zabronione jest na nich używanie granatnika M320, rakietnic SMAW oraz RPG-7 i innych ładunków wybuchowych.