Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry

The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Długość życia | Simowie w The Sims 3 Pokolenia poradnik The Sims 3: Pokolenia

Długość życia

Twórcy wprowadzili możliwość zmiany długości poszczególnych etapów życia. Do tej pory mogłeś jedynie globalnie ustalić długość życia Simów. Ustawienie krótkiego życia Simów sprawiało, że żyli oni 26 simowe dni. Natomiast życie epickie trwało 966 dni. Jednocześnie długość poszczególnych etapów życia była zmniejszana bądź zwiększana proporcjonalnie. Pięć ustawień długości życia Simów się nie zmienia, ale otrzymałeś możliwość edycji poszczególnych etapów (przypomnę, jest ich siedem) w ramach życia Simów.

021 - Długość życia | Simowie w The Sims 3 Pokolenia - The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry
021
022 - Długość życia | Simowie w The Sims 3 Pokolenia - The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry
022

Zmiany tej dokonujesz w jednej z zakładek w opcjach gry [021]. Dzięki tej opcji możesz skrócić pewne etapy życia (te przez które chcesz przebrnąć szybko) i wydłużyć te, które cię interesują najbardziej. Przykładowo grając na ustawieniu czasu życia Sima na 90 dni możesz skrócić fazę życia niemowlaka z 3 do 1 dnia, a fazę małego dziecka z domyślnych 7 do 2 dni. W ten sposób już po 3 dniach (zamiast domyślnych 10) twój nowo-narodzony Sim stanie się dzieckiem. Z drugiej strony możesz wydłużyć pożądane fazy życia, czyli wtedy gdy Sim rozwija się, pracuje, zawiera kontakty społeczne etc. Domyślna długość fazy młodego dorosłego i dorosłego to 21 dni. Możesz jednak wydłużyć każdą z tych faz aż 42 dni. W ten sposób możesz w bardzo rozbudowanym zakresie kontrolować długość życia Simów [022].

Długość życia:

Krótkie

Średnie

Normalne

Długie

Epickie

Zostało jeszcze 41% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie