Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry

The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry

W poradniku do The Sims 3: Pokolenia znajdziesz informacje dotyczące wszelkich nowości, które pojawiły się w dodatku - The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry

W poradniku do The Sims 3: Pokolenia znajdziesz informacje dotyczące wszelkich nowości, które pojawiły się w dodatku. A te dotyczą wszystkich etapów życia Simów. Opisane są więc nowe rodzaje imprez jak studniówka czy wieczór panieński i kawalerski. W poradniku znajdziesz informację o: kryzysie wieku średniego, nowej profesji zawodowej (opieka dzienna), kamerach filmowych (kręceniu i oglądaniu filmów), psikusach i pułapkach zastawianych przez dzieci i nastolatków oraz karach jakie ich czekają. W końcu pojawia się spis wszystkich eliksirów, które są nowością w grze, opis funkcjonowania szkoły z internatem oraz zajęć pozalekcyjnych dla młodzieży, a także informacje o zabawce "wymyślony przyjaciel".

Kolorem niebieskim oznaczyłem wszystkie sprzęty i urządzenia np. komputer, wózek dziecięcy, chemiczny stół laboratoryjny, tort weselny czy prysznic. Koloru brązowego użyłem do zaznaczenia nazwy pomieszczenia w domu no. łazienka, pokój dziecinny, bądź też miejsca na mapie np. teatr, remiza strażacka, ratusz. Kolor pomarańczowy wykorzystałem do zaznaczenia etapów życia Sima np. młody dorosły, nastolatek, emeryt.

Maciej "Psycho Mantis" Stępnikowski (www.gry-online.pl)

Informacje o The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry

Autor : Maciej Psycho Mantis Stępnikowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 26, ilustracje: 178 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry