Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Alice: Madness Returns - poradnik do gry

Alice: Madness Returns - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sekrety - Wprowadzenie | Alice Madness Returns poradnik Alice: Madness Returns

Poradnik sekrety - Sekrety - Wprowadzenie | Alice Madness Returns - Alice: Madness Returns - poradnik do gry

Poradnik sekrety

do gry Alice: Madness Returns zawiera:

Porady dotyczące ulepszania broni.

Szczegółowy opis i lokalizacje ryjków, wspomnień, butelek oraz Radula Rooms.

Poradnik stanowi uzupełnienie opisu przejścia Alice: Madness Returns, zawiera lokalizacje wszystkich sekretów występujących w grze. Znajdziecie tu opis miejsc, w których odszukacie Snouts (świńskie ryjki), Memories (wspomnienia), Bottles (butelki) oraz Radula Rooms, wraz ze zdjęciami lokacji. Poradnik zawiera także garść porad dotyczących ulepszania broni.

Warto zbierać jak najwięcej napotkanych po drodze zębów - rozwijanie broni w grze jest bardzo ważne i pozwala nam na szybsze likwidowanie przeciwników. Znajdziemy je praktycznie wszędzie - podczas skoków, w jaskiniach czy we wszelakiego rodzaju skrzynkach. Poniżej możecie znaleźć garść porad odnośnie ulepszania osiągów naszego oręża.

Do niniejszej gry dostępny jest również poradnik, w którym znajduje się opis zadań (questów) - Sekrety - Wprowadzenie | Alice Madness Returns - Alice: Madness Returns - poradnik do gry

Do niniejszej gry dostępny jest również poradnik, w którym znajduje się opis zadań (questów).

Alice: Madness Returns to gra w dzisiejszych czasach wyjątkowa, stworzona według staroszkolnych, klasycznych wzorców - Sekrety - Wprowadzenie | Alice Madness Returns - Alice: Madness Returns - poradnik do gry

Alice: Madness Returns to gra w dzisiejszych czasach wyjątkowa, stworzona według staroszkolnych, klasycznych wzorców. Przed nami niepowtarzalna podróż po zakręconych okolicach, po krainie, w której nic nie jest normalne, i cały czas doświadczamy niespodziewanych zwrotów akcji. Z niniejszym poradnikiem ta przygoda stanie się jeszcze bardziej fascynująca, a wszelkie przeszkody i niejasności nie będą już problemem!

Amadeusz "ElMundo" Cyganek (www.gry-online.pl)