Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

F.3.A.R. - poradnik do gry

F.3.A.R. - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - Porady ogólne | FEAR 3 F.3.A.R. poradnik, solucja

- Położenie zwłok, z którymi możemy utworzyć więź generowane jest losowo - Poradnik do gry - Porady ogólne | FEAR 3 - F.3.A.R. - poradnik do gry

- Położenie zwłok, z którymi możemy utworzyć więź generowane jest losowo.

- Na każdym poziomie ukryta została jedna lalka Almy - Poradnik do gry - Porady ogólne | FEAR 3 - F.3.A.R. - poradnik do gry

- Na każdym poziomie ukryta została jedna "lalka Almy". Lokalizacja lalki na pierwszym poziomie jest zawsze ta sama w pozostałych misjach jest losowa.

- Starcia toczone są w z góry ustalonych miejscach, ale sami wrogowie generowani są po części losowo, przez co powtarzając dany etap gry możemy zostać zaatakowani z innych niż poprzednio stron.

- Grając Point Manem mamy możliwość spowolniania czasu poprzez korzystanie z energii - Poradnik do gry - Porady ogólne | FEAR 3 - F.3.A.R. - poradnik do gry

- Grając Point Manem mamy możliwość spowolniania czasu poprzez korzystanie z energii. Wejście w tryb spowolnienia znacząco ułatwia celowanie we wrogów i pomaga w zapanowaniu nad polem walki.

- Grając w trybie kampanii dla pojedynczego gracza możemy rozegrać misję Fettelem, pod warunkiem, że wcześniej zaliczyliśmy ją Point Manem - Poradnik do gry - Porady ogólne | FEAR 3 - F.3.A.R. - poradnik do gry

- Grając w trybie kampanii dla pojedynczego gracza możemy rozegrać misję Fettelem, pod warunkiem, że wcześniej zaliczyliśmy ją Point Manem.

- Grając Fettelem korzystamy z energii do przejmowania przeciwników oraz ich rozsadzania. Po przejęciu wroga będziemy cały czas tracić energie, aż do jej wyczerpania, co również oznacza śmierć naszego gospodarza. Sposobem na uzupełnianie energii podczas opętania jest podnoszenie "dusz" zabitych przeciwników.

- Rozsadzanie wrogów od wewnątrz podczas opętania nie powinno być stosowane podczas walki z dużą liczba przeciwników. Zabijanie w ten sposób kosztuje dużą dawkę energii, przez co nie możemy przejąć kolejnego ciał dopóki nie odzyskamy sił.

- W trakcie przechodzenia misji możemy wykonywać wyzwania, nagrodą za nie są dodatkowe punkty, dzięki którym podnosimy rangę - Poradnik do gry - Porady ogólne | FEAR 3 - F.3.A.R. - poradnik do gry

- W trakcie przechodzenia misji możemy wykonywać wyzwania, nagrodą za nie są dodatkowe punkty, dzięki którym podnosimy rangę. Premią za zdobycie nowej rangi są bonusy zwiększające skuteczność kierowanego przez nas bohatera.

- Do oświetlenia mrocznych korytarzy i pomieszczeń możemy używać latarki, niestety sprawia ona, że jesteśmy szybciej wykrywani przez przeciwników.

- W późniejszych etapach gry natkniemy się na znikające monstrum, mimo iż nie można go zabić to należy bestię przepędzać kilkoma strzałami lub ciosami - Poradnik do gry - Porady ogólne | FEAR 3 - F.3.A.R. - poradnik do gry

- W późniejszych etapach gry natkniemy się na znikające monstrum, mimo iż nie można go zabić to należy bestię przepędzać kilkoma strzałami lub ciosami.