Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

LEGO Piraci z Karaibów - poradnik do gry

LEGO Piraci z Karaibów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Złote klocki | LEGO Piraci z Karaibów LEGO Piraci z Karaibów poradnik, solucja

Złote klocki

Złote klocki to specjalne nagrody, które zdobywamy na różne sposoby - Złote klocki | LEGO Piraci z Karaibów - LEGO Piraci z Karaibów - poradnik do gry

Złote klocki to specjalne nagrody, które zdobywamy na różne sposoby. Są one wymagane do odblokowania pewnych osiągnięć/trofeów. Najciekawsze jest jednak to, że otwierają dostęp do wielu bonusów w porcie, w tym do specjalnego poziomu.

Za pewną liczbę kostek możemy odblokować lewą i prawą stronę Portu (nowe lokacje!), a także zbudować wiele ciekawych obiektów (w tym machinę do tworzenia własnych postaci - jest w lewej stronie portu). Odblokowanie wszystkich części bazy jest wymagane do kupienia każdej z postaci.

W sumie w grze występuje 85 złotych klocków. Po jednym klocku otrzymamy za:

  • Ukończenie poziomu w trybie fabularnym. 20 klocków.
  • Osiągnięcie tytułu "prawdziwego pirata" na każdym poziomie. Zdobędziemy go po zebraniu odpowiedniej ilości klocków, czyli wypełnieniu paska pokazywanego na górze ekranu podczas gry. Żeby to zrobić rozwalamy wszystkie obiekty i zbieramy co się da, a także uważamy, aby nie ginąć zbyt często. 20 klocków
  • Zebranie wszystkich butelek ze statkami na danym poziomie. Lokalizacja każdej z nich została opisana w tym poradniku. 20 klocków.
  • Znalezienie wszystkich obiektów z kompasu Jacka Sparrowa na danym poziomie. Podążając za celem misji i znajdując wszystkie sekrety nie powinniśmy mieć z tym problemów. 20 klocków.

Dodatkowe kostki znajdziemy:

  • 1 złoty klocek pojawi się w porcie, gdy zbierzemy wszystkie butelki za dany film. To oznacza, że w sumie możemy w ten sposób otrzymać 4 złote klocki.
  • Po zebraniu 84 klocków będziemy mogli zbudować pewien obiekt w lewej części Portu i w ten sposób otworzymy drogę do specjalnego poziomu. Ukończenie go gwarantuje ostatni złoty klocek. 1 klocek.