Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dark Fall 3: Lost Souls - poradnik do gry

Dark Fall 3: Lost Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dark Fall 3: Lost Souls - poradnik do gry

Niniejszy poradnik pomoże Ci przebrnąć przez mroczne tajemnice opuszczonej stacji i hotelu w Dowerton - Dark Fall 3: Lost Souls - poradnik do gry

Niniejszy poradnik pomoże Ci przebrnąć przez mroczne tajemnice opuszczonej stacji i hotelu w Dowerton. Wcielając się w inspektora policji postarasz się rozwikłać sprawę, która 5 lat temu wymknęła Ci się spod kontroli - poszukiwania zaginionej Amy Haven.

Maciej "Elrond" Myrcha (www.gry-online.pl)

Garść porad ogólnych

  • Dark Fall: Lost Soul jest typową przygodówką point&click - do przechodzenia między lokacjami oraz obracania się w lokacjach służy wskaźnik w kształcie dłoni. W lokacjach możemy również spojrzeć "pod nogi" bądź też do góry.
  • W miejscach wartych zbadania kursor zamienia się w symbol lupy.
  • W miejscach, w których należy użyć jakiegoś przedmiotu kursor zamienia się w symbol klucza płaskiego.
  • Gdy wejdziesz w posiadanie wytrychów, będziesz w stanie otwierać za ich pomocą zamki bądź kłódki. Zawsze wygląda to tak samo - zamek ma 6 aktywnych położeń, w których możemy umieścić wytrychy. Sekwencja go otwierająca składa się z 4 ruchów. Jeśli dobrze wybierzesz kolejne położenie wytrychów usłyszysz szczęk zamka oraz melodię. W przeciwnym wypadku musisz powtarzać wszystko od początku. Położenia wytrychów w sekwencji otwierającej zamek nie powtarzają się. W tekście przy podaniu poprawnej sekwencji zostały użyte angielskie oznaczenia kierunków geograficznych.
  • W trakcie rozgrywki dość często otrzymywać będziesz wiadomości tekstowe. Do ich odbierania służy telefon komórkowy, który posiadasz w ekwipunku. Jest on również swego rodzaju menu, w którym możesz zapisać/wczytać grę, wyjść do systemu oraz zmienić opcje: włączyć/wyłączyć napisy i zmienić poziom trudności. Nie wpływa on jednak na trudność łamigłówek, a jedynie na "łamliwość" nożyczek oraz ilość czasu potrzebnego do rozwiązania niektórych zagadek. W górnej części telefonu znajduje się ikona latarki - przydaje się ona w zaciemnionych miejscach. Jej użycie sugerowane jest przez głos mówiący "here" (poradnik pisany był w oparciu o angielską wersję gry).
  • Wszelkie przedmioty potrzebne do rozwoju fabuły zostały wyróżnione kolorem czerwonym, natomiast istotne uwagi odnośnie rozgrywki są pogrubione. Tekst SMSów od tajemniczego ECHO pisany jest kursywą (w nawiasach podano słowa utworzone z dużych liter znajdujących się w wiadomości). Przedmioty nieistotne dla rozwoju fabuły oznaczone zostały kolorem niebieskim.
  • #1 - oznaczają odniesienia do konkretnych screenów znajdujących się nad tekstem

Informacje o Dark Fall 3: Lost Souls - poradnik do gry

Autor : Maciej Elrond Myrcha

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 18, ilustracje: 257 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Dark Fall 3: Lost Souls - poradnik do gry