Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry

Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Północne Stewark (2) | Zadania poboczne w Arcania Gothic 4 poradnik Arcania: Gothic 4

Słodki łup

1 - Północne Stewark (2) | Zadania poboczne w Arcania Gothic 4 - Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry
Zleceniodawca: Oberżysta Ingor [Północne Stewark - Miasto Stewark ] - Północne Stewark (2) | Zadania poboczne w Arcania Gothic 4 - Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry

Zleceniodawca: Oberżysta Ingor [Północne Stewark - Miasto Stewark ]

Opis przejścia: Szansa na przystąpienie do tego zadania pojawi się dopiero po odbyciu rozmowy z Gornem w ramach głównego questu Droga do Stewark. Ingora odnajdziesz w gospodzie Nad Klifem, zlokalizowanej na lewo od głównego wejścia do miasta #1 (M3B, 5). W trakcie rozmowy zaoferuj pomoc w dostarczeniu oberżyście pół tuzina uli #2 . Możesz już wyjść z miasta.

2 - Północne Stewark (2) | Zadania poboczne w Arcania Gothic 4 - Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry
Ule znajdują się na terenie gospodarstwa Ogtara (M3A, 2), zlokalizowanego na wschód od miasta Stewark - Północne Stewark (2) | Zadania poboczne w Arcania Gothic 4 - Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry

Ule znajdują się na terenie gospodarstwa Ogtara (M3A, 2), zlokalizowanego na wschód od miasta Stewark. Za każdym razem musisz odnaleźć ul #1 (pomagaj sobie dźwiękami latających pszczół) i wcisnąć klawisz akcji, by dodać go do inwentarza. Uważaj, bo w międzyczasie będziesz atakowany przez pełzacze polne , ścierwojady i polne bestie . Warto wiedzieć, że w okolicy jest znacznie więcej uli od wymaganych sześciu, tak więc nie trzeba się zbytnio rozglądać. Po zdobyciu wymaganej liczby uli powróć po odbiór nagrody do Ingora #2 (M3B, 5).

Nagrody: Warzelnicza receptura Djabła , 400 punktów doświadczenia, 47 punktów doświadczenia za każdą zabitą polną bestię, 52 punkty doświadczenia za każdego zabitego ścierwojada, 12 punktów doświadczenia za każdego zabitego pełzacza polnego.

Krew na polach

3 - Północne Stewark (2) | Zadania poboczne w Arcania Gothic 4 - Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry
Zleceniodawca: Ogtar [Północne Stewark - Gospodarstwo Ogtara ] - Północne Stewark (2) | Zadania poboczne w Arcania Gothic 4 - Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry

Zleceniodawca: Ogtar [Północne Stewark - Gospodarstwo Ogtara ]

Opis przejścia: Gospodarstwo znajduje się na wschód od miasta Stewark i w celu uaktywnienia tego questu musisz porozmawiać z właścicielem tych ziem Ogtarem #1 (M3A, 1). Wyraź chęć pomocy w zlikwidowaniu panoszących się po polach Ogatara polnych bestii #2 .

4 - Północne Stewark (2) | Zadania poboczne w Arcania Gothic 4 - Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry
Do zlikwidowania jest w sumie dziesięć grasujących polnych bestii #1 - Północne Stewark (2) | Zadania poboczne w Arcania Gothic 4 - Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry

Do zlikwidowania jest w sumie dziesięć grasujących polnych bestii #1 . Nie powinieneś mieć większych problemów z ich odnajdywaniem, gdyż są one oznaczone wykrzyknikami (M3A, 2). Nie daj się potworom otoczyć, bo są one nieco silniejszych od zwykłych polnych bestii. Po zlikwidowaniu wszystkich dziesięciu potworów powróć do Ogtara po odbiór nagród #2 .

Nagrody: 200 sztuk złota , przepis na gulasz stewarski , 300 punktów doświadczenia, 47 punktów doświadczenia za każdą zabitą grasującą polną bestię.