Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry

Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Osiągnięcia w Arcania Gothic 4 poradnik Arcania: Gothic 4

NAZWA OSIĄGNIĘCIA

SPOSÓB POZYSKANIA

Adventurer

Musisz awansować na dziesiąty poziom doświadczenia.

Alchemist

Musisz stworzyć 50 eliksirów lub mikstur, co oznacza konieczność bazowania na odnalezionych recepturach. Więcej informacji na temat tworzenia obiektów odnajdziesz w poprzednim rozdziale atlasu.

Ancient Treasure

Musisz odnaleźć wszystkich 30 pradawnych relikwii. Miejsca odnajdywania tych przedmiotów zostały przedstawione w rozdziale Sekrety głównego poradnika do gry.

Arcane Reaper

Musisz pokonać 300 przeciwników z użyciem czarów. Jest to rozwinięcie osiągnięcia Battlemage.

Army of One

Musisz pokonać w sumie 1000 przeciwników. Jest to rozwinięcie osiągnięcia Deadly Adversary.

Avenger

Musisz pomścić mieszkańców Feshyr poprzez zamordowanie przebywającego w Thorniarze Drurhanga (jest to częścią głównego questu Za Feshyr!).

Awakened

Musisz awansować na drugi poziom doświadczenia.

Bad Dog

Musisz pokonać psa obronnego Jabo, co ma miejsce w ramach pobocznego questu Pies obronny. Jabo przebywa w niewielkim obozowisku w południowej części dżungli i w celu uaktywnienia tego questu trzeba z nim porozmawiać.

Bane of the Bandits

Musisz pokonać bandytów przebywających w południowym Stewark i blokujących dostępu do północnego Stewark. W tym celu możesz wykonywać główne questy dla Murdry (ostatni z nich to Mikstura Murdry) lub Lorna (ostatni z nich to Noga na wymianę).

Battlemage

Musisz pokonać 100 przeciwników z użyciem czarów. Nie powinno być z tym większych problemów i warto przy okazji wiedzieć, że oprócz odblokowywanych zdolności magicznych głównego bohatera dozwolone jest również korzystanie ze zwojów jednorazowego użytku.

Champion

Musisz pokonać 100 przeciwników z użyciem broni białej. Nie powinno być z tym większych problemów.

Champion of Silverlake

Musisz uzyskać dostęp do archiwum zamku w północnym Srebrowodzie. W tym celu należy przyczynić się do uwolnienia przetrzymywanego przez orki lorda Gawaana (jest to częścią głównego questu W szponach orków).

Chickenbane

Musisz zabić dziesięć kurczaków. To dość zabawne osiągnięcie, z którego zaliczeniem nie powinno być większych kłopotów. Na pierwsze kurczaki wpadniesz jeszcze w trakcie pobytu na Feshyr. Kolejne będziesz odnajdywał w głównej mierze w trakcie eksploracji terenów zamieszkałych przez ludzi.

Chosen by Fire and Shadow

Musisz poznać sekrety mnichów zamieszkujących klasztor (jest to częścią głównego questu Dwie półprawdy).

Conqueror

Musisz ukończyć całą grę na najwyższym poziomie trudności.

Dark Reward

Musisz odnaleźć wszystkich 30 artefaktów Beliara. Miejsca odnajdywania tych przedmiotów zostały przedstawione w rozdziale Sekrety głównego poradnika do gry.

Deadly Adversary

Musisz pokonać w sumie 500 przeciwników. Nie powinno tu być żadnych problemów, o ile będziesz pamiętał o dokładnym eksplorowaniu obszarów świata gry i eliminowaniu wszystkich napotykanych wrogów.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie