Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry

Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Opis przejścia Arcania Gothic 4 - Wprowadzenie poradnik Arcania: Gothic 4

Do niniejszej gry dostępny jest również Atlas Świata, który stanowi rozszerzenie podstawowego poradnika - Opis przejścia Arcania Gothic 4 - Wprowadzenie - Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry

Do niniejszej gry dostępny jest również Atlas Świata, który stanowi rozszerzenie podstawowego poradnika.

1 - Opis przejścia Arcania Gothic 4 - Wprowadzenie - Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry
Nieoficjalny poradnik do gry Arcania: Gothic 4 zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia gry z uwzględnieniem wszystkich zadań, zarówno głównych, jak i pobocznych - Opis przejścia Arcania Gothic 4 - Wprowadzenie - Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry

Nieoficjalny poradnik do gry Arcania: Gothic 4 zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia gry z uwzględnieniem wszystkich zadań, zarówno głównych, jak i pobocznych. Całość podzielona została na trzy zasadnicze rozdziały:

Pierwszy rozdział zawiera opisy głównych zadań, których wykonywanie jest wymagane do ukończenia kampanii dla pojedynczego gracza. Warto dodać, iż niektóre główne questy można zaliczyć na kilka różnych sposobów i naturalnie wszystkie możliwe warianty uwzględnione zostały w poradniku.

Drugi rozdział zawiera opisy zadań pobocznych, zlecanych zazwyczaj przez postaci niezależne. Ich zaliczanie nie jest wymagane, choć pozwala zazwyczaj na zdobycie punktów doświadczenia czy cennych skarbów.

Trzeci rozdział poradnika to zestawienie wszystkich sekretów gry (pradawne relikwie, artefakty Beliara, posążki Innosa i zapomniane groby), odnajdywanych w ramach czterech różnych questów.

Do poradnika dołączone zostały liczne mapki, pomagające w odnajdywaniu miejsc wykonywania questów.

Skrócona instrukcja korzystania z poradnika:

1) Każdy quest zawiera szczegółową informację na temat zleceniodawcy oraz potencjalnych nagród za jego wypełnienie (włącznie ze zdobywanymi punktami doświadczenia).

2) W celu odnalezienia pożądanego questu musisz w pierwszej kolejności wybrać właściwy rozdział poradnika. Dla przykład, jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób wykonać jedno z obowiązkowych zadań musisz odwiedzić pierwszy rozdział (Questy główne). Po wybraniu właściwego rozdziału musisz ponadto wybrać konkretny obszar świata (np. Południowe Stewark). Gra na szczęście w liniowy sposób odkrywa dostęp do kolejnych lokacji, tak więc nie powinieneś mieć żadnych problemów z ustaleniem gdzie się aktualnie znajdujesz.

3) Dodatkowe oznaczenia w poradniku typu (M11, 5) są odwołaniami do mapek znajdujących się w tej samej części danego rozdziału. W omawianym przykładzie musisz zerknąć na mapę M11 i odszukać punkt o numerze 5.

4) W poradniku dodatkowo zastosowane zostały oznaczenia kolorystyczne. Kolor czerwony odnosi się do postaci niezależnych oraz potworów, kolor niebieski do lokacji, kolor zielony do standardowych przedmiotów, a kolor pomarańczowy do specjalnych przedmiotów (składniki mikstur, magiczne zwoje, receptury, plany, runa itp.).

Miłego grania!

Jacek "Stranger" Hałas ( www.gry-online.pl )