Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 11 - poradnik do gry

FIFA 11 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak wykorzystać sytuację '1 na 1' z bramkarzem w FIFA 11? | Atak FIFA 11 poradnik

Jak wykorzystać sytuację "1 na 1" z bramkarzem?

Podstawowe uwagi

1. Kiedy jesteś w polu karnym, blisko bramkarza - strzelaj słabo. Wciśnij tylko na chwilę B , ponieważ kiedy przytrzymasz ten klawisz zbyt długo Twój zawodnik strzeli mocno, ale zdecydowanie mniej precyzyjnie.

2. Wbiegając w pole karne zrezygnuj ze sprintu (o ile nie masz obrońcy "na plecach"). Biegnąc normalnym tempem uzyskasz większą kontrolę nad swoimi ruchami i strzałem.

3. W pojedynku "1 na 1" musisz patrzeć na reakcję bramkarza. Zazwyczaj jak tylko wbiegniesz w pole karne - ruszy na Ciebie. Jest to najlepszy moment na strzał.

1. Strzał techniczny

Opis: Trzymaj RB i wciśnij B. Bardzo skuteczny strzał z bliskiej odległości. Pamiętaj o wybraniu rogu, w którym chcesz umieścić piłkę. Strzelaj lekko - wtedy piłka poleci precyzyjnie po ziemi.

2. Przelobowanie bramkarza

Opis: Trzymaj LB i wciśnij B. Bardzo efektowny strzał, który wymaga jednak znacznie więcej wprawy niż strzał techniczny. Aby przelobować bramkarza trzeba przede wszystkim poczekać na jego wyjście z bramki. Następnie należy dobrać do odległości od bramki odpowiednią siłę strzału. Musisz przez chwilę przytrzymać B , aby piłka przeszła nad bramkarzem.

3. Ściągnij na siebie uwagę bramkarza i podaj

Opis: Czasami zamiast strzelać, lepiej jest podać. Oczywiście tylko w sytuacji, w której obok Ciebie w polu karnym jest również kolega z drużyny. Podanie opłaca się szczególnie wtedy, gdy sam masz trudną sytuację do strzelenia bramki np. nie masz czystej linii strzału, biegniesz pod ostrym kątem do bramki itd.

4. Wyczekanie bramkarza

Opis: Kiedy bramkarz biegnie w Twoją stronę, poczekaj i jak tylko zobaczysz, że rzuca się na piłkę ucieknij mu.