Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - poradnik do gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Wyzwania | Tom Clancy's Splinter Cell Conviction poradnik Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Informacje wstępne

W rozdziale tym odnajdziesz szczegółowe zestawienie wszystkich dostępnych wyzwań. Do ich wykonywania proponuję przystąpić możliwie jak najwcześniej, gdyż pozyskane w ten sposób punkty będziesz mógł przeznaczyć na zakup nowych broni lub poprawienie właściwości już posiadanych elementów wyposażenia. W tym drugim przypadku radziłbym w pierwszej kolejności zakupić upgrade'y do stosowanych giwer, a następnie usprawnić działanie materiałów wybuchowych.

Punkty za wykonywanie wyzwań są automatycznie zapisywane, co oznacza, że nie musisz po ich zdobyciu udawać się do najbliższego checkpointu. Otwiera to oczywiście ciekawe zagrania taktyczne. Zawsze staraj się pozostać na dłużej w tych miejscach, w których łatwo jest zdobywać kolejne poziomy tego samego wyzwania (np. ciągle zeskakując na tego samego przeciwnika). Pozwoli Ci to w szybki i (zazwyczaj) łatwy sposób zgromadzić dużą liczbę punktów.

Dobrze wiedzieć, że punkty za wykonywanie wyzwań możesz zdobywać nie tylko w kampanii dla pojedynczego gracza, ale także w trybie Tajne Operacje, kooperacji i multiplayerze. Niektóre wyzwania wymagają zresztą zabawy z innym graczem.

Odrębną kategorię stanowią wyzwania Uplay, pozwalające na zdobywanie specjalnych punktów, które później można przeznaczać na nabywanie bonusów do wybranych gier firmy UbiSoft.