Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 19 stycznia 2014, 12:00

autor: Luc

Najbardziej irytujący przeciwnicy w grach - 8 typów potworów, które doprowadzają nas do szału

Walkom z bossami możemy dużo wybaczyć. Mniej cierpliwości mamy do licznych pomagierów, którzy często dysponują denerwującymi umiejętnościami. Oto 8 typów, które szczególnie zalazły nam za skórę.

Niektórzy nazywają ich wyzwaniem, większość graczy używa jednak mniej cenzuralnych określeń. To z ich powodu rzucamy kontrolerem po pokoju, przeklinając jednocześnie twórców. Przede Wami zestawienie najbardziej irytujących przeciwników w grach wideo!

O ile w walkach z bossami jesteśmy w stanie znieść naprawdę wiele, o tyle w pojedynkach ze stworami „niższymi rangą”, nasza cierpliwość potrafi wyczerpać się zaskakująco szybko. Choć nie ma niczego złego w kilkukrotnym powtarzaniu danego poziomu, to kiedy za kolejne porażki odpowiadają stwory o paskudnie zdradzieckich umiejętnościach, to ciśnienie podnosi się zauważalnie. Kiedy wreszcie poradzimy sobie z przeszkodą, z reguły za najbliższym zakrętem czeka powtórka z tej wątpliwej rozrywki. W trosce o nasze zdrowie psychiczne, twórcy coraz rzadziej serwują nam podobne katorgi, podczas wirtualnych bojów wciąż jednak znajdziemy całą rzeszę typowych dręczycieli. Kto nas najczęściej doprowadza do białej gorączki? Czekamy także na Wasze typy – najlepsze propozycje trafią na poniższą listę.