Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 4 grudnia 2013, 16:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Redakcyjne pomysły na świąteczne prezenty - co chcielibyśmy dostać?

Mikołajki za pasem a dużymi krokami zbliża się Gwiazdka i szał świątecznych prezentów. Postanowiliśmy się podzielić z Wami naszymi wymarzonymi upominkami, które sami chcielibyśmy dostać. Może znajdziecie jakąś inspirację na podarunki dla najbliższych.

Grudzień to taki fajny miesiąc, gdzie przynajmniej dwa razy możemy liczyć na prezenty, a jeśli mamy jeszcze urodziny i imieniny, to nawet cztery. Pierwsza okazja do zrobienia frajdy bliskim zdarzy się już pojutrze (Mikołajki!), jest to więc ostatni moment, by pomaszerować do sklepu na zakupy.

Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent, przychodzimy Wam z pomocą, sugerując propozycje. Tym razem jednak nie wrzuciliśmy do jednego wora różnych rzeczy, ale poprosiliśmy członków redakcji o wytypowanie przedmiotów, które sami chcieliby dostać. Kategorie były trzy: gra, co jest najbardziej oczywiste, dowolny sprzęt – od konsol poczynając, na wypasionych kartach graficznych do peceta kończąc i gadżet. W tej ostatniej grupie honorowaliśmy absolutnie wszystkie bajeranckie akcesoria, niekoniecznie związane z elektroniczną rozrywką. Co z tego wszystkiego wyszło, zobaczcie sami.

TWOIM ZDANIEM

Czyj zestaw prezentów spodobał Ci się najbardziej?

UV
53,4%
Łosia
16,8%
Dela
11%
Verminusa
6,9%
Kwiścia
4,1%
Gambrinusa
3,9%
Kacpra
3,9%
Zobacz inne ankiety