Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 2 września 2013, 19:00

autor: Pawlik

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

Najlepsze, najgorsze i najbardziej dziwaczne szkoły w grach komputerowych

W rankingu przyglądamy się wirtualnym szkołom, do których chcę się wracać, ale także tym, które chętnie omija się szerokim łukiem.

Pierwszy roboczy dzień września. Do tej pory nie ustalono jeszcze, jaki bezdusznik wpisał ten dzień do kalendarza, acz niezaprzeczalnie stanowi on powód do płaczu i zgrzytania zębami niejednego nastolatka, marzącego o jeszcze jednym popołudniu spędzonym nad jeziorem z przyjaciółmi (nawet jeśli miałoby to miejsce jedynie w Second Life). Postanowiliśmy chytrze skorzystać z nadarzającej się okazji i wraz z zakończeniem wakacji serwujemy zestawienie najbardziej osobliwych uczelni w historii gier wideo.

Niniejszy artykuł zaprasza do wgłębienia się tę jakże intrygującą tematykę, pozostawiając Wam spore pole do popisu i zachęcając do komentarzy, pełnych (mamy nadzieję) kolejnych przykładów pamiętnych placówek oświaty wprost z gier wideo. Przestańcie na chwilę pakować tornistry i czyścić mundurki szkolne z gumy do żucia, bowiem lektura poniższego tekstu jest wręcz obowiązkowa. Jeśli nie kanoniczna.

Bully: Scholarship Edition

Bully: Scholarship Edition

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Persona 4 Golden

Persona 4 Golden

Lollipop Chainsaw

Lollipop Chainsaw