Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Grand Theft Auto V Publicystyka

Publicystyka 26 lipca 2013, 12:54

autor: Filip „fsm” Grabski

Rocznik 84, gra w gry, często chodzi do kina, sporo czyta, serialuje, podcastuje i docenia riffy.

Nowe Grand Theft Auto w pigułce, czyli wszystko, co wiemy of GTA V

Podsumowujemy informacje dotyczące gry Grand Theft Auto V i podajemy je w skondensowanej formie. Sprawdź co ciekawego wydarzy się we wrześniu w trakcie kolejnych odwiedzin Los Santos!

Grand Theft Auto V zadebiutuje już za niecałe dwa miesiące – data 17 września z pewnością jest zakreślona grubym markerem w kalendarzach wielu graczy. Im bliżej dnia premiery, tym więcej zdradzają pracownicy Rockstara. Na kolejnych stronach znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące piątej odsłony serii GTA.

Niniejszy artykuł został rozbity na kilka rozdziałów – najpierw prezentujemy każdego z trzech głównych bohaterów, następnie zdradzamy co nieco na temat fabuły i okoliczności, w jakich przyjdzie nam działać w świecie gry, wreszcie opisujemy ogromne uniwersum przygotowane w kuźniach Rockstar North i całą masę aktywności pobocznych, z których będzie można skorzystać w dowolnym momencie. Na kolejnej stronie skupiamy się na sprzęcie obecnym w „piątce” (chodzi tu zarówno o pojazdy, jak i narzędzia bezpośredniej perswazji, czyli broń), a na samym końcu poruszamy kwestie techniczne. Miłej lektury!

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Kiedy premiera GTA V na PC? Analizujemy daty wydania Grand Theft Auto i innych gier Rockstar
Kiedy premiera GTA V na PC? Analizujemy daty wydania Grand Theft Auto i innych gier Rockstar

Grand Theft Auto V na PC to gorący temat. Sprawdzamy kiedy nadchodzący hicior Rockstara ma szansę pojawić się na blaszakach i jak to wyglądało w przeszłości.