Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 1 czerwca 2013, 12:00

autor: Pawlik

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

Gry czerwca 2013 - najciekawsze premiery i konkurs

Lato w branży gier na ogół kojarzy się z sezonem ogórkowym, ale tym razem otwierający najcieplejszy okres w roku miesiąc przyniesie sporo interesujących produkcji.

Proszę Państwa, mamy lato! Zarówno za oknem, jak i na ekranach naszych komputerów, na których szukające skarbów simy popłyną na Rajską wyspę, kolarze wystartują w Tour de France 2013, żywe trupy rozłożą się na słońcu w State of Decay, a wampiry z DARK opuszczą swe nagrzane krypty w poszukiwaniu gaszącej pragnienie świeżej krwi. Ponadto fani komiksów Marvela dostaną w czerwcu aż dwie produkcje oparte na ich ulubionym uniwersum, a wszyscy inwestorzy, którzy wyłożyli ostatnie oszczędności ze skarbonki na kickstarterowy projekt Shadowrun Returns, wreszcie przekonają się, czy dokonali słusznej inwestycji. Głównym daniem tego miesiąca z całą pewnością są trzy wysokobudżetowe perełki – kolejny epizod Company of Heroes, w którym rozprawimy się z armią nazistów w rytm Międzynarodówki, a także dwie zupełnie świeże marki: Remember Me oraz The Last of Us. Wygląda na to, że w tym roku wakacje nadeszły nieco wcześniej.

Konkurs – wygraj najlepszą grę miesiąca!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie najciekawsza premiera marca na wybraną platformę. Wskażecie ją sami, głosując w ankiecie umieszczonej na dole strony.

Aby wygrać, do 27 czerwca 2013 trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”.

W lutym najwięcej Waszych głosów zdobyła gra Metro: Last Light i jej egzemplarz na wybraną przez siebie platformę otrzymał użytkownik o ksywce Ultraczesiek.

TWOIM ZDANIEM

Na jaką premierę czerwca 2013 czekasz najbardziej?

The Last of Us
42,2%
Company of Heroes 2
19,9%
Remember Me
15,9%
State of Decay
7,5%
Shadowrun Returns
4%
Deadpool: The Video Game
3,4%
The Sims 3: Rajska wyspa
2%
DARK
1,8%
Pro Cycling Manager - Season 2013
1,8%
Marvel Heroes
1,4%
Zobacz inne ankiety