Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 31 marca 2013, 13:00

autor: Pawlik

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

Gry kwietnia 2013 - najciekawsze premiery i konkurs

Po bardzo mocnym marcu nadszedł czas na małe rozprężenie. Kwiecień nie jest miesiącem tytułów z górnej półki, ale nie oznacza to, że w ofercie wydawców nie znajdziemy niczego ciekawego.

Kwiecień plecień, bo przeplata – trochę hitów, trochę crapa. Marzec okazał się prawdziwym objawieniem dla graczy, którzy wyłożyli grubą kasę na takie perełki jak nowy Tomb Raider, BioShock: Infinite czy God of War: Wstąpienie. Tym razem nasze karty kredytowe trochę odetchną, bowiem deweloperzy spowolnili nieco tempo wypuszczania cyfrowych szlagierów i kwiecień zdominowały głównie gry niezależne (Sang-Froid: Tales of Werewolves, Don’t Starve), DLC (Dragon’s Dogma: Dark Arisen) oraz reedycje HD (Age of Empires 2 HD). Wielbiciele produkcji arcade powinni ucieszyć się za to z premier dwóch tytułów studia Nadeo (ShootMania: Storm oraz TrackMania 2: Stadium). Na deser pozostaje jeszcze cyfrowa wersja Star Treka, której autorzy mają ambicje stworzenia czegoś więcej niż tylko zwykłego klona Mass Effecta. Przekonamy się, które z wymienionych dzieł pokażą prawdziwy pazur.

Konkurs – wygraj najlepszą grę miesiąca!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie najciekawsza premiera marca na wybraną platformę. Wskażecie ją sami, głosując w ankiecie umieszczonej na dole strony.

Aby wygrać, do 30 kwietnia 2013 trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”.

W lutym najwięcej Waszych głosów zdobyła gra Tomb Raider i jej egzemplarz na wybraną przez siebie platformę otrzymał użytkownik o ksywce paulina91.

TWOIM ZDANIEM

Na jaką premierę kwietnia 2013 czekasz najbardziej?

Dead Island Riptide
45,4%
Age of Empires II HD
16,1%
Injustice: Gods Among Us
9,3%
Don't Starve
8,8%
Star Trek
5,3%
Cities in Motion 2: The Modern Days
4%
Trackmania 2: Stadium
3,5%
Dragon's Dogma: Dark Arisen
3,3%
Sang-Froid: Tales of Werewolves
2,4%
Shootmania: Storm
2%
Zobacz inne ankiety
Gry maja 2013 - najciekawsze premiery i konkurs
Gry maja 2013 - najciekawsze premiery i konkurs

Po niezbyt obfitym w premiery kwietniu wreszcie coś zaczęło się dziać. Maj nie jest miesiącem wielkich hitów z górnej półki, ale kilka tytułów niewątpliwie zasługuje na uwagę. Jakie? Tego dowiecie się z niniejszego artykułu.

Gry marca 2013 - najciekawsze premiery i konkurs
Gry marca 2013 - najciekawsze premiery i konkurs

Marzec 2013 roku to miesiąc premiery tytułów z górnej półki. O tym, że w najbliższych tygodniach hitów z pewnością nie zabraknie, świadczy przygotowana przez nas lista.