Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 2 lutego 2013, 10:26

autor: Khalosh

Gry lutego 2013 - najciekawsze premiery i konkurs

Dead Space 3, Crysis 3 czy może Metal Gear Rising? Zapytaliśmy redaktorów i współpracowników naszego serwisu, które z gier zapowiadanych na luty 2013 roku wydają im się najciekawsze.

W lutym branża gier ewidentnie budzi się ze snu zimowego, o czym świadczy liczba mających w tym miesiącu premierę wysokobudżetowych produkcji – mniej więcej połowa naszego zestawienia to tytuły z segmentu AAA, których przez ostatnie dwa miesiące za wiele nie widzieliśmy. Najbliższe tygodnie będą stać pod znakiem strzelanek, chociaż coś dla siebie znajdą również fani barwnych platformówek. Wielbicieli slasherów powinno natomiast usatysfakcjonować długo wyglądane Metal Gear Rising. Zresztą sprawdźcie sami, na co warto czekać w lutym.

Jak wybieraliśmy gry?

Każdy z redaktorów i współpracowników serwisu mógł wytypować pięć tytułów, a następnie przydzielić im od 1 do 5 punktów, w zależności od tego, który z nich uważa za najciekawszy. Zsumowaliśmy wszystkie wartości i w ten sposób otrzymaliśmy poniższą listę. Jeżeli dana pozycja trafiła na czyjeś pierwsze miejsce, to wymieniliśmy przy niej ksywkę autora, dla którego jest to najlepiej zapowiadająca się gra przyszłego miesiąca.

W głosowaniu wzięły udział następujące osoby: Adrian Werner, Aver, Czarny, DogGhost, Ferrou, fsm, g40st, Gambrinus, Guandi, Hed, Jaxa, Łosiu, Pawlik, Sarge, Sathorn, Solnica, Stranger, T_Bone, UV i Verminus.

Konkurs – wygraj najlepszą grę miesiąca!

Ta edycja konkursu została zakończona, najwięcej Waszych głosów zdobyła gra Crysis 3 i jej egzemplarz na wybraną przez siebie platformę otrzymał użytkownik o ksywce tomasiu-696.

Zobacz następną część: Gry marca 2013 - najciekawsze premiery i konkurs.

TWOIM ZDANIEM

Na jaką premierę lutego 2013 czekasz najbardziej?

Crysis 3
53,3%
Dead Space 3
22,8%
Aliens: Colonial Marines
13,3%
Might & Magic: Heroes VI – Cienie mroku
3,7%
Metal Gear Rising: Revengeance
3,2%
Rayman Legends
2,1%
Sly Cooper: Złodzieje w czasie
0,9%
Alien Breed
0,7%
Zobacz inne ankiety
Gry marca 2013 - najciekawsze premiery i konkurs
Gry marca 2013 - najciekawsze premiery i konkurs

Marzec 2013 roku to miesiąc premiery tytułów z górnej półki. O tym, że w najbliższych tygodniach hitów z pewnością nie zabraknie, świadczy przygotowana przez nas lista.

Gry stycznia 2013 - najciekawsze premiery i konkurs
Gry stycznia 2013 - najciekawsze premiery i konkurs

Ni No Kuni, DMC czy może The Cave? Zapytaliśmy redaktorów i współpracowników naszego serwisu, które z gier stycznia 2013 roku wydają im się najciekawsze.