Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 1 grudnia 2012, 08:00

autor: Khalosh

Gry grudnia 2012 - najciekawsze tytuły i konkurs

Hawken, Yakuza czy może DayZ? Zapytaliśmy redaktorów i współpracowników naszego serwisu, które z gier grudnia 2012 roku wydają im się najciekawsze.

Wyjątkowo gorący okres przedświąteczny właśnie dobiegł końca. Na dobrą sprawę wszystkie hity, które powinny ukazać się w tym roku – a było ich sporo – miały już swoje premiery, teraz wydawcy tylko przeliczają pieniądze zarobione w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Nie ma co ukrywać – w grudniu nie uświadczymy zbyt wielu nowości, więc minie jeszcze trochę czasu, zanim odstawimy na półkę ostatniego Hitmana czy Far Cry 3. Mimo przeciwności losu udało nam się jednak stworzyć listę najciekawszych naszym zdaniem produkcji, które zadebiutują, w jakiejś formie, w ciągu najbliższych tygodni. Jako że nie mieliśmy zbyt wielkiego pola do popisu, niektóre pozycje mogą Was naprawdę zaskoczyć. Zresztą sprawdźcie sami, na co (i czy w ogóle) warto czekać w grudniu.

Jak wybieraliśmy gry?

Każdy z redaktorów i współpracowników serwisu mógł podać pięć propozycji, a następnie przydzielić im od 1 do 5 punktów w zależności od tego, który z tytułów uważa za najciekawszy. Zsumowaliśmy wszystkie wartości i w ten sposób otrzymaliśmy poniższą listę. Jeżeli dana pozycja trafiła na czyjeś pierwsze miejsce, to wymieniliśmy przy niej ksywkę autora, dla którego jest to najlepiej zapowiadająca się gra przyszłego miesiąca.

W głosowaniu wzięły udział następujące osoby: Aver, Czarny, DogGhost, eJay, ElMundo, Gambrinus, g40st, Guandi, Jiker, Łosiu, Pawlik, Sarge, Sathorn, Solnica, Stranger, Terrag, T_Bone i UV.

Konkurs – wygraj najlepszą grę miesiąca!

Ta edycja została zakończona. Wyjątkowo nagrodą była jedna z listopadowych premier – użytkownik o ksywce Sethlan otrzymał grę Hitman: Rozgrzeszenie w wersji na PC.

Zobacz następną część: Gry stycznia 2013 - najciekawsze premiery i konkurs.

TWOIM ZDANIEM

Na jaką premierę grudnia czekasz najbardziej?

Nie czekam na żadną grę w grudniu.
39,7%
DayZ (liczę na cud).
20,5%
The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn
18,4%
Battlefield 3: Dogrywka
10,9%
Hawken
4,3%
Inny tytuł.
2%
Guardians of Middle-Earth
1,9%
Yakuza 5 (znam japoński).
1,3%
Primordia
1%
Zobacz inne ankiety
The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn

DayZ

DayZ

Yakuza 5

Yakuza 5

Guardians of Middle-Earth

Guardians of Middle-Earth

Hawken

Hawken

Primordia

Primordia

Battlefield 3: Dogrywka

Battlefield 3: Dogrywka

Gry listopada 2012 - najciekawsze premiery i konkurs
Gry listopada 2012 - najciekawsze premiery i konkurs

Hitman: Rozgrzeszenie, Far Cry 3 czy może nowe Call of Duty? Spytaliśmy redaktorów i współpracowników naszego serwisu, które z gier listopada 2012 roku są dla nich najciekawsze.