Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 2 października 2012, 14:11

autor: ElMundo

FIFA 13 vs PES 2013 - porównanie gier piłkarskich

PES 2013 i FIFA 13 zostały już przez nas zrecenzowane, ale nie oznacza to, że piłka nie znajduje się nadal w grze. Tym razem porównujemy obie produkcje na przeróżnych płaszczyznach.

Tryby dla jednego gracza

FIFA na tym polu zdecydowanie bije swego konkurenta. Tryb kariery menedżerskiej został rozbudowany o opcję kierowania reprezentacją narodową oraz doczekał się kilku poprawek w sferze rynku transferowego czy kontaktu z podopiecznymi. Możliwe jest również poprowadzenie bramkarza oraz zawodnika z pola w module „Zostań gwiazdą”, a „Gry treningowe” pozwalają zmierzyć się z bardzo ciekawymi i trudnymi do opanowania wyzwaniami. Nie zapominajmy także o szansie rozegrania pojedynczego sezonu, turnieju, jak również – co oczywiste – spotkań towarzyskich.

PES to z kolei Master League – trybu tego jednak nie objęły jakieś wielkie zmiany w stosunku do poprzedniej odsłony. Ponadto mamy okazję do zabawy w fazach grupowych Ligi Mistrzów oraz Copa Libertadores, możemy też stworzyć własny turniej lub rozegrać mecz towarzyski. Natomiast użytkowników chcących podszkolić umiejętności z pewnością zainteresuje specjalny moduł treningowy.

W pierwszej kategorii FIFA górą – 1:0

Pro Evolution Soccer 2013

Pro Evolution Soccer 2013

FIFA 13

FIFA 13