Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 25 czerwca 2010, 11:14

autor: Filip „fsm” Grabski

Rocznik 84, gra w gry, często chodzi do kina, sporo czyta, serialuje, podcastuje i docenia riffy.

Najlepsze gry E3 2010!

Kilka dni temu na łamach naszego serwisu pojawiła się specjalna ankieta, za pomocą której mogliście wskazać najlepszą, Waszym zdaniem, grę pokazywaną na tegorocznych targach E3. Nadszedł czas by zaprezentować najlepszą dziesiątkę plebiscytu.

Kilka dni temu na łamach naszego serwisu pojawiła się specjalna ankieta, za pomocą której mogliście wskazać najlepszą, Waszym zdaniem, grę pokazywaną na tegorocznych targach E3. Wybór z pewnością nie należał do łatwych, bo ograniczyliśmy listę propozycji do dwudziestu pięciu topowych tytułów, a na dodatek pozwoliliśmy zagłosować wyłącznie na jeden z nich. Kto okazał się najlepszy w tym zestawieniu? Rodzimy Wiedźmin, a może Mafia II – laureatka naszego plebiscytu na najbardziej oczekiwaną produkcję 2010 roku? O tym przekonacie się już za chwilę.

Oto lista dziesięciu gier, które we wspomnianej ankiecie otrzymały największą liczbę Waszych głosów. Serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i jednocześnie przypominamy, że wszystkie opisy, galerie, filmy i wrażenia z gier prezentowanych na zakończonych już targach E3 w Los Angeles znajdziecie oczywiście w naszym serwisie targowym.

Filip „fsm” Grabski

Poniekąd konkurencyjny dla wymienionych wyżej Gearsów tzw. system-seller. Killzone 3 z pewnością przekona do zakupu PlayStation niejednego gracza, tak jak uczyniła to wydana w zeszłym roku część druga. Tym razem potyczki z Helghastami będą mogły zostać przeprowadzone w prawdziwym trójwymiarze, ale nawet bez dodatkowych okularów produkcja Guerrilla Games ma wyróżniać się na tle wszystkich konsolowych (i nie tylko) FPS-ów.

  1. Gramy! w Killzone 3 na E3
  2. E3 Gameplay #1
  3. E3 Gameplay #2
  4. więcej informacji...

Dla poprzednich odsłon tego cyklu wiele osób kupiło Xboksa 360. Gdy pojawi się Gears of War 3, wiele osób zapewne pokusi o zakup gry razem z nowym modelem konsoli. Napakowana testosteronem akcja, wciągająca nas w walkę z obleśnymi Locustami, skradła serca wielu graczy, jest zatem niemal pewne, że trzecia część tej futurystycznej strzelaniny nie obniży wyśrubowanego poziomu.

  1. Zapowiedź gry (E3 2010)
  2. Galeria obrazków
  3. więcej informacji...