Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 21 maja 2008, 14:07

autor: Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło.

Red Alert 3 w Moskwie

Przedstawiamy Wam zdjęcia z dwudniowej imprezy, która towarzyszyła prezentacji Red Alert 3 w Moskwie. Była to bowiem jedna z najlepiej przygotowanych branżowych imprez przedpremierowych, na jakiej mieliśmy przyjemność być.

Przedwczoraj mogliście przeczytać na łamach naszego serwisu artykuł, w którym podzieliśmy się naszymi wrażeniami z moskiewskiej prezentacji trzeciej odsłony cyklu Command & Conquer: Red Alert. Dziś powracamy do tego tematu, ale tym razem nie będziemy skupiać się na samej grze. Przedstawimy Wam natomiast zdjęcia z dwudniowej imprezy, która wspomnianej wyżej prezentacji towarzyszyła. Była to bowiem jedna z najlepiej przygotowanych branżowych imprez przedpremierowych, na jakiej mieliśmy przyjemność być.

Plac Czerwony.
Pierwszy dzień rozpoczął się od wycieczki.
Cerkiew Wasyla Błogosławionego.

Rosyjski oddział koncernu Electronic Arts, który odpowiadał za organizację imprezy, zadbał o to, aby zaproszeni do Moskwy dziennikarze nie narzekali na nudę. Pierwszy dzień pobytu w stolicy Rosji rozpoczął się od krótkiego spaceru z przewodnikiem po Placu Czerwonym. To przy nim znajduje się: Kreml, GUM (zabytkowy dom handlowy), mauzoleum Lenina i Cerkiew Wasyla Błogosławionego.

Command & Conquer: Red Alert 3

Command & Conquer: Red Alert 3