Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Źródło fot. Valve
i
Publicystyka 27 grudnia 2022, 16:12

15 świetnych gier do 10 zł ze Steam Winter Sale 2022

Portfel mocno odchudzony, ale ostało się kilka miedziaków? To świetnie, gdyż mamy dla Was 15 naprawdę interesujących gier, które nabędziecie za mniej niż 10 złotych. Zdecydowanie nie powinniście żałować tych zakupów, są to bowiem sprawdzone tytuły!

Dobra gra to droga gra? Stanowczo nie, na co dowodem jest poniższa lista. Znalazło się na niej 15 pozycji, które dorwiecie na Steam Winter Sale 2022 za mniej niż 10 złotych. Promocja trwa do 5 stycznia 2023 roku, więc macie nieco czasu na wygrzebanie zaskórniaków. I nie dajcie się zwieść niską ceną, bowiem często nie odzwierciedla ona jakości danej produkcji.

Coś taniego i dobrego? Weź się podziel!

Wpadł Wam w oko jakiś tytuł poniżej 10 złotych z obecnej promocji, którego nie ma w naszym zestawieniu? Wspomnijcie o nim w komentarzu, aby inni gracze również mogli skorzystać z okazji. Wy na tym nic nie stracicie, a może dzięki Wam ktoś spędzi zimowy wieczór z jakąś udaną produkcją, i to bez przepłacania.

Golf Club Wasteland za 7,99 zł

Golf Club: Wasteland, Untold Tales, 2021

Czy granie w golfa może mieć coś wspólnego z postapokaliptyczną przygodówką? Normalnie raczej odpowiedziałbym, że nie, ale po zagraniu w Golf Club Wasteland zmieniłem zdanie. Pomiędzy odbijaniem piłeczki odkrywamy historię ludzkości, która wyginęła na Ziemi. Co zadziwiające, takie nietypowe połączenie faktycznie wciąga.

  1. Golf Club Wasteland na Steamie

High Hell za 9,19 zł

High Hell, Devolver Digital, 2017

Jeśli szukacie szybkiej i dynamicznej strzelanki, a do tego nie przeszkadza Wam grafika rodem z Painta, to High Hell jest warte grzechu. Tylko uważajcie, bowiem rozgrywka bywa tak intensywna, że łatwo się pogubić w tym chaosie, a specyficzna paleta barw również niczego nie upraszcza!

  1. High Hell na Steamie

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Chciał być informatykiem, potem policjantem, a skończyło się na „dziennikarzeniu” na UŚ. Tam odkrył, że można połączyć pasję do grania z pisaniem. Następnie bytował w kilku redakcjach, próbując przekonać wszystkich, że gry MMO są najlepsze na świecie. Tak trafił do działu publicystyki na GOL-u, gdzie niestrudzenie kontynuuje swoją misję – bez większych sukcesów. W przerwach od walenia z axa hoduje cyfrowe pomidory, bawiąc się w wirtualnego farmera. Nie mając własnego ogródka, zadowala się opieką nad drzewkiem bonsai. Kręci go też jazda na rowerze, zaś czytać lubi mangę i fantastykę. A co najważniejsze, pochodzi z Sosnowca, gdzie zresztą mieszka i z czego jest dumny!

więcej

Steam Winter Sale 2022 - 20 gier strategicznych, które warto kupić
Steam Winter Sale 2022 - 20 gier strategicznych, które warto kupić

Podczas Steam Winter Sale można uzupełnić swoją kolekcję gier strategicznych, których dotychczas nie udało się nabyć. W zestawieniu zebraliśmy najciekawsze pozycje reprezentujące wspomniany gatunek.

Steam Winter Sale 2022 - 20 gier z otwartym światem, które warto kupić
Steam Winter Sale 2022 - 20 gier z otwartym światem, które warto kupić

Po co wychodzić na zewnątrz, gdy można podróżować w grach z otwartym światem? Steam Winter Sale to okazja do nabycia tytułów starych i nowych, które każdy powinien sprawdzić. Pora przewietrzyć portfele.

25 najlepszych promocji ze Steam Winter Sale 2022
25 najlepszych promocji ze Steam Winter Sale 2022

Koniec grudnia to idealny czas, aby doszczętnie opróżnić swój portfel i dlatego Valve ochoczo przybywa z pomocą! Wyprzedaż pełna jest mniejszych lub większych obniżek, przy czym każdy powinien znaleźć coś dla siebie, nawet największe marudy.